zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Miroslav Etzler reaguje z nemocnice na kritiku: Nikdo mi nezaplatil! Na videu sotva popadá dech

Herec Miroslav Etzler
Autor: profimedia Herec Miroslav Etzler
Gabriela Kolinová , Vydáno: 27.11.2021
Herec Miroslav Etzler natočil video z nemocnice, kde je hospitalizován s onemocněním covid-19 a oboustranným zápalem plic. K jeho zveřejnění se rozhodl poté, co se na něj sesypala kritika, že nabádá lidi k očkování. Vzkázal, že rozhodně není nikým placený, jak mu vyčítají. Jde prý čistě o osobní zpověď a médiím žádné materiály nikdy neposlal. Na záběrech je vidět, že se mu špatně dýchá. Herec musí být připojen na kyslík.

reklama

Oblíbený herec Miroslav Etzler herec bojuje s oboustranným zápalem plic v českolipské nemocnici a musí být připojen na kyslík. Na sociální síti v pátek zveřejnil informace o svém zdravotním stavu a vyzval lidi k očkování. On vakcínu proti covidu odmítl a zpětně toho lituje. Bere to jako fatální chybu. Jakmile prohlášení zveřejnil, snesla se na něj vlna kritiky.

I proto se Etzler rozhodl, že na Instagramu zveřejní své vysvětlení. „Nikdo mi pochopitelně nic nezaplatil. Žádné fotografické materiály jsem do médií neposílal, je to moje osobní zpověď. Zpověď nezodpovědného chlapa, který se měl nechat očkovat,“ prohlásil. 

 

Miroslav Etzler znovu vyzval k očkování

Herec znovu vyzval, aby se lidé nechali očkovat. „Udělejte to co nejdřív, je to zřejmě jedna z mála cest,“ dodal Etzler s tím, ať jsou lidé zdraví a přemýšlí nad tím. Podporu u příspěvku Etzlerovi vyjádřila modelka a zpěvačka Eliška Bučková. „Myslím na tebe, Mirku! Drž se!“ napsala.

Miroslav Etzler není jediný, který nabádá k očkování. V říjnu tak učinil i jeho bratr Tomáš Etzler, který je známý novinář a dlouholetý zahraniční zpravodaj. Ten se snažil zburcovat společnost a motivovat obyvatelstvo k tomu, aby se nechali naočkovat. Ovšem učinil to hodně nešťasntým způsobem, když na Twitter napsal: „Neočkovaní neumírají dostatečně rychle“. I když své vyjádření později mírnil, vysloužil si za to trestní oznámení. 

Miroslav Etzler má covid a nabádá k očkování

Etzler nabádá z kyslíku k očkování proti covidu. Fanoušci mu to ale dávají sežrat!

Miroslav Etzler

Miroslav Etzler dostal covidovou ataku a je na kyslíku. Přiznal, jak to měl s očkováním

reklama

Související témata: Miroslav Etzler , Covid , COVID-19 , koronavirus , zápal plic , nemocnice , otevřená zpověď , Tomáš Etzler

reklama

Přečtěte si také

reklama