Celebrity

27. listopadu 2021 09:00

Gabriela Kolinová

Miroslav Etzler reaguje z nemocnice na kritiku: Nikdo mi nezaplatil! Na videu sotva popadá dech

Herec Miroslav Etzler natočil video z nemocnice, kde je hospitalizován s onemocněním covid-19 a oboustranným zápalem plic. K jeho zveřejnění se rozhodl poté, co se na něj sesypala kritika, že nabádá lidi k očkování. Vzkázal, že rozhodně není nikým placený, jak mu vyčítají. Jde prý čistě o osobní zpověď a médiím žádné materiály nikdy neposlal. Na záběrech je vidět, že se mu špatně dýchá. Herec musí být připojen na kyslík.

Oblíbený herec Miroslav Etzler herec bojuje s oboustranným zápalem plic v českolipské nemocnici a musí být připojen na kyslík. Na sociální síti v pátek zveřejnil informace o svém zdravotním stavu a vyzval lidi k očkování. On vakcínu proti covidu odmítl a zpětně toho lituje. Bere to jako fatální chybu. Jakmile prohlášení zveřejnil, snesla se na něj vlna kritiky.

I proto se Etzler rozhodl, že na Instagramu zveřejní své vysvětlení. „Nikdo mi pochopitelně nic nezaplatil. Žádné fotografické materiály jsem do médií neposílal, je to moje osobní zpověď. Zpověď nezodpovědného chlapa, který se měl nechat očkovat,“ prohlásil.

Miroslav Etzler znovu vyzval k očkování

Herec znovu vyzval, aby se lidé nechali očkovat. „Udělejte to co nejdřív, je to zřejmě jedna z mála cest,“ dodal Etzler s tím, ať jsou lidé zdraví a přemýšlí nad tím. Podporu u příspěvku Etzlerovi vyjádřila modelka a zpěvačka Eliška Bučková. „Myslím na tebe, Mirku! Drž se!“ napsala.

Miroslav Etzler není jediný, který nabádá k očkování. V říjnu tak učinil i jeho bratr Tomáš Etzler, který je známý novinář a dlouholetý zahraniční zpravodaj. Ten se snažil zburcovat společnost a motivovat obyvatelstvo k tomu, aby se nechali naočkovat. Ovšem učinil to hodně nešťasntým způsobem, když na Twitter napsal: „Neočkovaní neumírají dostatečně rychle“. I když své vyjádření později mírnil, vysloužil si za to trestní oznámení.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.