zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Miroslav Etzler se brání z nemocnice: Nikdy jsem nebyl odpůrcem očkování!

Herec Miroslav Etzler
Autor: profimedia Herec Miroslav Etzler
Tamara Fränzl , Vydáno: 01.12.2021
Herec Miroslav Etzler leží už několik dní s covidem a oboustranným zápalem plic v nemocnici. Přímo z lůžka s kyslíkovou maskou na obličeji informoval nejen o svém zdravotním stavu, ale vyzýval všechny, aby se nechali naočkovat. Mnozí odpírači vakcinace na něj však útočí, že je jeho stav nahraný.

reklama

Na sociální síti se proti herci vznesla vlna kritiky, vůči které se už několikrát ohradil. Ani to však nezastavilo odpírače očkování, aby ho znovu nařkli z toho, že těžký průběh covidu jen hraje a jedná se o placenou reklamu. „Prosím, ještě jednou všem přeji krásný den. Chtěl bych se naposledy ohradit proti útokům, že jsem za tyto příběhy placený! Že můj stav je herecký výkon,“ napsal rezolutně Miroslav Etzler na svůj Instagram.

„A teď se objevila nová nehoráznost, že jsem snad před nástupem na JIP kouřil. Bránit se nebudu, leč je toho opravdu moc. Nikdy, opakuji nikdy, jsem nebyl odmítačem očkováni. Jen jsem jej velmi hloupě odkládal a to považuji za hrubou, špatnou chybu,“ hájil se herec a opětovně apeloval na dosud nevakcinované, aby se nechali naočkovat.
„Kvůli lékařům, své rodině i blízkým. Toto je privátně můj příběh. Můj. A já jsem a budu velmi vděčný covid oddělení v nemocnici v České Lípě, se všemi těmi anděli v čele s lékaři a panem primářem Janem Novákem. Jim se omlouvám a jim ze srdce děkuji. Se vším ostatním se těžce smiřuji sám. Nemám sílu odpovídat, pište cokoli, ale prosím ne lživě. Přeji Vám všem hodně sil a zdraví, a pokud nejste očkováni, zvažujte to. Děkuji, mám vás rád,“ dodal Etzler, který stále leží v českolipské nemocnici, kde musí být připojen na kyslík.
 
 

reklama

Související témata: Miroslav Etzler , nákaza koronavirem , nemocnice , oboustranný zápal plic , covid 19

reklama

Přečtěte si také

reklama