Miroslav Etzler se brání z nemocnice: Nikdy jsem nebyl odpůrcem očkování!

Herec Miroslav Etzler leží už několik dní s covidem a oboustranným zápalem plic v nemocnici. Přímo z lůžka s kyslíkovou maskou na obličeji informoval nejen o svém zdravotním stavu, ale vyzýval všechny, aby se nechali naočkovat. Mnozí odpírači vakcinace na něj však útočí, že je jeho stav nahraný.

Na sociální síti se proti herci vznesla vlna kritiky, vůči které se už několikrát ohradil. Ani to však nezastavilo odpírače očkování, aby ho znovu nařkli z toho, že těžký průběh covidu jen hraje a jedná se o placenou reklamu. „Prosím, ještě jednou všem přeji krásný den. Chtěl bych se naposledy ohradit proti útokům, že jsem za tyto příběhy placený! Že můj stav je herecký výkon,“ napsal rezolutně Miroslav Etzler na svůj Instagram.

„A teď se objevila nová nehoráznost, že jsem snad před nástupem na JIP kouřil. Bránit se nebudu, leč je toho opravdu moc. Nikdy, opakuji nikdy, jsem nebyl odmítačem očkováni. Jen jsem jej velmi hloupě odkládal a to považuji za hrubou, špatnou chybu,“ hájil se herec a opětovně apeloval na dosud nevakcinované, aby se nechali naočkovat.

„Kvůli lékařům, své rodině i blízkým. Toto je privátně můj příběh. Můj. A já jsem a budu velmi vděčný covid oddělení v nemocnici v České Lípě, se všemi těmi anděli v čele s lékaři a panem primářem Janem Novákem. Jim se omlouvám a jim ze srdce děkuji. Se vším ostatním se těžce smiřuji sám. Nemám sílu odpovídat, pište cokoli, ale prosím ne lživě. Přeji Vám všem hodně sil a zdraví, a pokud nejste očkováni, zvažujte to. Děkuji, mám vás rád,“ dodal Etzler, který stále leží v českolipské nemocnici, kde musí být připojen na kyslík.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.