zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nechci, aby syn po Liborovi zdědil jednu vlastnost, říká manželka Boučka Gábina

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Karolína Oehmová, foto: Profimedia , Vydáno: 27.11.2021
Libor Bouček je jeden z nejvytíženějších moderátorů u nás. Mnoho z nás by mu mohlo závidět, nemá nouzi o peníze a ani práci, ale co soukromí a rodina? Jeho manželka Gábina teď exkluzivně prozradila, jak samotu zvládá a jaké pokroky už dělá jejich malý syn Albert. A jakou vlastnost by nechtěla, aby zdědil syn po Liborovi? Podívejte se na úvodní video.

reklama

Je jedním z nejlepších moderátorů u nás, a tak je jasné, že volného času Libor Bouček nemá opravdu mnoho. Když už ho ale má, tak ho plně věnuje rodině. „Je to otec zaneprázdněný, ale milující. Takže když je doma, tak s Albertem dělají psí kusy a strašně se spolu smějí. A když není doma, tak nám furt volá, takže je to dobrý táta,“ prozradila manželka Gábina a potvrdila, že času na sebe mají opravdu málo. „Tento měsíc je vždy nejhorší, ale v létě máme pokaždé měsíc jen pro sebe. Není to konstantní, samá změna, ale zvládáme to dobře, jsme na to zvyklí.“

Jaká jsou Albertova první slova?

Jejich synovi Albertovi bude za chvíli jeden rok a rodiče už poznávají, co po kom podědil. „On se hrozně mění, takže někdo řekne, že je celý já a někdo, že je celý Libor. Já si ale myslím, že Albert byl spravedlivý a jsme přesně poloviční mix,“ přiznala Gábina. V tom, kdo je ale pro Alberta momentální priorita má jasno. Prozradila to totiž jeho první slova. „Nejdřív říkal bába, pak táta a teď máma, takže takový jsou teď jeho priority,“ řekla pyšně maminka malého Alberta.

Libor Bouček s manželkou Gábinou a synem Albertem v Karlových Varech.
Autor: profimedia Libor Bouček s manželkou Gábinou a synem Albertem v Karlových Varech.

Libora Boučka můžete momentálně vídat v zábavné show Inkognito či Máme rádi Česko, kde vás spolu se svými kolegy baví každý týden na televizních obrazovkách televize Prima!

Libor Bouček s manželkou Gábinou.

Libor Bouček promluvil o porodu: Trochu jsem ho moderoval. Nemůžu si pomoct

reklama

Související témata: Libor Bouček , Gabriela Boučková , Albert , syn , rodina , soukromí , mateřství , rodiče

reklama

Přečtěte si také

reklama