Celebrity

27. listopadu 2021 06:05

Karolína Oehmová

Nechci, aby syn po Liborovi zdědil jednu vlastnost, říká manželka Boučka Gábina

Gábina Boučková promluvila o soukromí

Libor Bouček je jeden z nejvytíženějších moderátorů u nás. Mnoho z nás by mu mohlo závidět, nemá nouzi o peníze a ani práci, ale co soukromí a rodina? Jeho manželka Gábina teď exkluzivně prozradila, jak samotu zvládá a jaké pokroky už dělá jejich malý syn Albert. A jakou vlastnost by nechtěla, aby zdědil syn po Liborovi? Podívejte se na úvodní video.

Je jedním z nejlepších moderátorů u nás, a tak je jasné, že volného času Libor Bouček nemá opravdu mnoho. Když už ho ale má, tak ho plně věnuje rodině. „Je to otec zaneprázdněný, ale milující. Takže když je doma, tak s Albertem dělají psí kusy a strašně se spolu smějí. A když není doma, tak nám furt volá, takže je to dobrý táta,“ prozradila manželka Gábina a potvrdila, že času na sebe mají opravdu málo. „Tento měsíc je vždy nejhorší, ale v létě máme pokaždé měsíc jen pro sebe. Není to konstantní, samá změna, ale zvládáme to dobře, jsme na to zvyklí.“

Jaká jsou Albertova první slova?

Jejich synovi Albertovi bude za chvíli jeden rok a rodiče už poznávají, co po kom podědil. „On se hrozně mění, takže někdo řekne, že je celý já a někdo, že je celý Libor. Já si ale myslím, že Albert byl spravedlivý a jsme přesně poloviční mix,“ přiznala Gábina. V tom, kdo je ale pro Alberta momentální priorita má jasno. Prozradila to totiž jeho první slova. „Nejdřív říkal bába, pak táta a teď máma, takže takový jsou teď jeho priority,“ řekla pyšně maminka malého Alberta.

Libora Boučka můžete momentálně vídat v zábavné show Inkognito či Máme rádi Česko, kde vás spolu se svými kolegy baví každý týden na televizních obrazovkách televize Prima!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.