Celebrity

16. listopadu 2021 11:29

Šarlota Chmelařová

Zpěvačka Adele se rozpovídala v otevřeném rozhovoru s Oprah: Jak ji ovlivnilo těžké období a kdo je její novou láskou?

Adele doslova zraje jako víno! Ve dvouhodinovém rozhovoru s Oprah Winfrey držitelka několika cen Grammy otevřeně promluvila o svých psychických problémech, vztazích, hubnutí, ale také nové lásce.

Adele Laurie Blue Adkins (33) v poslední době veřejnost upoutala svou radikální změnou vzhledu. Z oplácané boubelky se stala o 45 kilo lehčí atraktivní kráska. Známá zpěvačka si však ve svém životě prožila opravdu krušné chvíle, které ji zásadním způsobem ovlivnily. Rozvod se svým bývalým manželem, filantropem Simonem Koneckim, nesla velice těžce a v podstatě se jí zhroutil svět. Vyčítala si zejména fakt, že se jí pro syna nepodařilo udržet rodinu pohromadě. „Už jako velmi mladá jsem si slíbila, že až budu mít děti, tak zůstaneme s manželem vždy spolu a budeme kompletní rodina, co bude vždycky držet spolu. Snažila jsem se o to opravdu velmi dlouho. Pak to dopadlo, jak to dopadlo a já byla zklamaná sama ze sebe. Hlavně kvůli našemu synovi Angelovi,“ svěřila se. Sama totiž neměla příliš šťastný vztah s otcem, který ji v dětství opustil. Ona tak nechtěla, aby něco podobného zažíval její syn kvůli tomu, že nebude mít úplnou rodinu.

Těžké životní období ji nakoplo

Zlomovým bodem byl pro zpěvačku zdravotní stav jejího otce, který bojoval s rakovinou. Těsně před jeho odchodem se jim ale věci z minulosti podařilo vyříkat. Další ranou pro ni byl již zmiňovaný rozchod, který jí podle jejích slov doslova paralyzoval a ona nebyla schopná ovládat svou psychiku. V překonání stavů úzkostí a depresí jí hodně pomohly pravidelné návštěvy posilovny. Díky pohybu a změně jídelníčku se jí během posledních několika let podařil radikální úbytek na váze a nyní vypadá lépe než kdy před tím. „Moje tělo lidé rozebírají celý můj život. Nijak mě to nepřekvapilo ani nezasáhlo. Buď jsem byla příliš tlustá, nebo jsem teď pro mnohé zas příliš hubená. Buď jsem příliš sexy, nebo naopak vůbec,“ dodává s úsměvem na tváři zpěvačka s tím, že nikdy k nikomu nevzhlížela kvůli jeho vzhledu. V rozhovoru také vyzdvihla podporu svého bývalého manžela, který jí prý pomohl zvládat období nabyté slávy. Aktuálně je šťastná po boku nového partnera, sportovního agenta Riche Paula, a poprvé sama přiznala, že je ve vztahu, kdy miluje svou polovičku a stejně tak i samu sebe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.