Celebrity

8. ledna 2020 12:00

Petra Kloidová

Zpěvačka Adele zhubla 18 kilo! Objevila novou dietu, cvičení nesnáší

Zpěvačka Adele začala před několika měsíci nový život. Má nového partnera a kompletně změnila svůj vzhled. Už na první pohled na ní poznáte, že zhubla víc než pár kilogramů. Její trenérka tvrdí, že kompletně změnila životosprávu, cvičení za tím nehledejte.

Talent Adele a její korpulentní postava, která je asociována hlavně s operními zpěvačkami, už k sobě zkrátka patří, proto je vždy takovým překvapením vidět usmívající se Adele, která je minimálně o jednu třetinu štíhlejší.

Už jen prorazit v krutém mainstreamovém hudebním byznysu, o kterém se tvrdí, že ten filmový je proti němu jen procházka růžovou zahradou (všimli jste si, že kampaň Mee too nikdy nezahrnovala zpěvačky?), je obdivuhodné. Adele si svoji důstojnost v tomto průmyslovém odvětví vždy hlídala. "Když jsem podepisovala smlouvu, většina hudebního průmyslu věděla, že pokud se mi někdo opováží poradit, abych pár kilo zhubla, okamžitě s ním přestanu spolupracovat," řekla Adele časopisu People.

Adele zhubla díky nové dietě Sirtfood

Od doby, kdy se Adele rozvedla s manželem, s kterým vychovávala sedmiletého syna, začíná zpěvačka vypadat jinak. Rozvod dozajista může způsobit masivní úbytek na váze, ale vypadá to, že za všechno může nový vztah s rappperem, který si říká Skepta. Za nové tělo může láska a dozajista nový dietní režim.

Adele začala dodržovat nový hit ve světě zdravého životního stylu a diet. Sirtfood je dieta, kdy speciální potraviny aktivují specifické proteiny v těle, které se nazývají sirtuiny. Ty by měly ochránit buňky, které mohou umírat například při stresu, zároveň pomáhají proti stárnutí nebo k rychlejšímu metabolismu. Vědci věří, že sirtuiny dokážou zvýšit schopnost spalovat tuky a nastartovat "geny štíhlosti". Při dietě tak můžete zhubnout až 3,5 kilogramů za týden. Adele tak například jí hodně zeleniny (například kadeřávek) v kombinaci se zdravou pohankou.

JAK SE PODAŘILO ZHUBNOUT HEREČCE BÁŘE KODETOVÉ?

Kniha o sirtfood vyšla v roce 2016 v Anglii a stala se ihned bestsellerem, protože dovoluje čokoládu nebo víno. U diety je nutné se řídit seznamem dvaceti nejlepších potravin, které mají vysoký obsah sirtuinů, mezi které patří například zelený čaj, červené víno, čokoláda s vyšším podílem kakaa, kurkuma, vlašské ořechy, chilli, rukola nebo káva.

Cvičení pomálu

18 kilogramů Adele zhubla podle své trenérky pilates Camily Goodes hlavně díky změně životního stylu. Camila tvrdí, že Adele cvičení nesnáší a takový váhový úbytek Adele připisuje na 90 % dietě. Zdravá dieta, trávení více času venku a snížení kalorického příjmu je základ. Vyvarovat se polotovarům, omezit na maximum cukry a začít pravidelně cvičit, je podle cvičitelky Adele jediný klíč k úspěchu, uvedl deník The Sun.

Ani Adele se tak úplně sportu nevyhýbá, ačkoliv mu s libostí rozhodně neholduje. V říjnu média psala o tom, že se Adele věnuje cardio tréninkům, které cvičí doma. Cvičí speciálně video tréninky Joeho Wikse, který je na Instagramu známý jako The Body Coach. A viditelně to funguje!

X

X

Sdílejte článek
Štítky hubnutí dieta Adele Adele zhubla

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.