Barbora Kodetová: Jak se jí podařilo zhubnout?

Dcery slavných otců ještě nemusí mít životní cestu vydlážděnou zlatými cihlami, což je i případ Barbory Kodetové.

Dcera legendy českého herectví, Jiřího Kodeta, musela odmala překonávat překážky. Otcovo známé jméno leckdy nejenže neotvíralo dveře, ale dokonce i komplikovalo život. Jiří Kodet byl totiž povahou velice podobný postavě, kterou neopakovatelně ztvárnil ve filmu Pelíšky: silně vznětlivý a srdečně nenávidějící komunisty. A protože měl ve zvyku říkat, co si doopravdy myslí, občas za to pykala i dcera. Mimoto si po otcově vzoru rovněž zvykla každému na rovinu povědět, co si myslí, a s takovou povahou není jednoduché žít. První vztah, z něhož má Bára dceru Lily, skončil krachem, ten druhý s houslistou Pavlem Šporclem naštěstí vzkvétá, narodily se další dvě holčičky Violeta a Sophie.

Pod náporem depresí

Po boku známého hudebníka Bára jen kvete. Je jasné, že ti dva se hledali, až se konečně našli. Herečka potřebovala partnera, k němuž by mohla, stejně jako k otci, obdivně vzhlížet. Být pro něho stále půvabná považuje za jeden ze svých prvořadých úkolů. Ale každá žena ví, jak složité je být dobrou manželkou, vzornou matkou a ještě k tomu i krásnou vílou. Když se rodina odstěhovala na nějakou dobu na venkov a rekonstruovala starý mlýn, Báru trápily deprese a další zdravotní problémy.

Připadalo jí, že být mámou tří dětí, přestavovat dům a starat se o domácnost je nad její síly. To pak člověk pozapomene starat se ještě i o to, aby vypadal jako filmová hvězda. „Můj muž je často pryč a já jsem se opravdu musela starat o všechno sama. O děti i o dům. Bylo toho na mě tak moc, až jsem z toho onemocněla,“ vzpomíná na těžké životní období. „Sotva jsem dýchala, sotva jsem šla na procházku, byla jsem často nemocná. Prošla jsem si i imunitním selháním, to vás absolutně změní, protože do té doby máte pocit, že dokážete všechno na světě, a najednou zjistíte, že nedokážete vůbec nic,“ svěřila se herečka.

NEJÚČINNĚJŠÍ HUBNUTÍ V ROCE 2020

Sedm kilo dole

Zlé časy už naštěstí patří minulosti. Bára se za pomoci odborníků vyléčila a jediné, co ji v poslední době trápilo, bylo několik kilogramů nadváhy. Manžela si hluboce váží a chce být pro něj hezká, a tak se rozhodla důstojně se vypořádat i s tímhle svým posledním problémem. „Mám sedm kilo dole a už se nechci vrátit na tu váhu předtím,“ prohlásila přitažlivá tmavovláska pro deník Blesk.

Je to nejenom o stravě bez cukru, ale hlavně o hlavě. Musíte si uvědomit, že to děláte pro sebe a ne pro okolí, a jde to samo. První dva týdny jsem se trápila a říkala si, že to nedám, ale pak se to zlomilo a teď mi to odlehčené stravování vyhovuje,“ libuje si dcera Jiřího Kodeta. Její fanoušci se shodují na tom, že herečka vypadá báječně. Může být na sebe skutečně pyšná.

Eva Michorová


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 6. 2024

Berani, dnes můžete očekávat, že budete ve svých mezilidských vztazích podnikavější. Můžete si najít nové přátele nebo si užít kvalitní čas s těmi starými. Je pravděpodobné, že se zintenzivní váš milostný život. Několik následujících týdnů vám poskytne vynikající zdroje pro zlepšení vaší citové pohody. Využijte toho.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.