zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Adele zveřejnila první oficiální fotku po dietě. Je k nepoznání!

Adele hubne od října minulého roku
Autor: Instagram.com Adele hubne od října minulého roku
kloidop , Vydáno: 06.05.2020
Na začátku ledna se objevila zpráva, že zpěvačka Adele ztratila víc jak 18 kilogramů na váze. Oficiální fotografie ovšem chyběly, Adele si po náročném rozchodu užívala s novým partnerem dovolenou a skrývala se pár měsíců před celým světem. Dnes na svém Instagramu zvěřejnila fotografii, jak vypadá právě teď. Zpěvačku byste nejspíš nepoznali, média píší o tom, že zhubla 44 kilogramů.

reklama

Na nový rok se ve světových médiích objevila první fotka pohublé Adele, která podle neoficiálních zpráv zhubla až 18 kilogramů. Adele si však dala záležet na tom, aby se světu příliš neukazovala, takže ani na svých sociálních sítích nebyla příliš aktivní. To se však změnilo právě dnes, kdy zpěvačka cítila potřebu poděkovat fanouškům za srdečná přání k jejím dvaatřicátým narozeninám.

„Děkuji vám za přání k narozeninám. Doufám, že jste během tohoto šíleného období všichni v bezpečí. Ráda bych poděkovala lidem, kteří pomáhají tomu, abychom zůstali všichni v bezpečí a riskují svoje životy. Jste opravdoví andělé,“ píše Adele na svém Instagramu, kde také představila kompletně novou podobu sebe samé. Podle poslední fotografie to ale vypadá, že zpěvačka zhubla rozhodně víc než „jen“ 18 kilogramů. Podle médií změnila životosprávu už v říjnu minulého roku a viditelně v tom pokračuje.

 

 

Za hubnutí Adele může nová láska a speciální dieta

Výrazný úbytek váhy odstartoval u Adele hlavně rozvod s otcem jejího sedmiletého syna a zároveň nový vztah s rappperem, který si říká Skepta. Podle médií Adele od října drží novou dietu, která zpěvačce dovoluje dát si čas od času víno nebo čokoládu.

Nicole Richie v instastories popřála Adele a zveřejnila další fotku pohublé Adele
Autor: Instagram.com Nicole Richie v instastories popřála Adele a zveřejnila další fotku pohublé Adele

Sirtfood je dieta, kdy speciální potraviny aktivují specifické proteiny v těle, které se nazývají sirtuiny. Vědci věří, že sirtuiny dokážou zvýšit schopnost spalovat tuky a nastartovat „geny štíhlosti“. Při dietě tak můžete zhubnout až 3,5 kilogramů za týden.

O hubnutí zpěvačky Adele se více dozvíte tady:

Adele zhubla více jak 18 kilogramů

Zpěvačka Adele zhubla 18 kilo! Objevila novou dietu, cvičení nesnáší

O Adele je veřejně známé, že příliš neholduje cvičení. Její trenérka pilates, Camila Goodes, tvrdí, že za tak velký úbytek váhy může kompletní změna životního stylu, úprava jídelníčku, trávení více času venku a snížení kalorického příjmu je základ. Stejně tak podle cvičitelky pomůže vyvarovat se polotovarům, omezit cukry a začít pravidelně cvičit. Zdravé stravování je v hubnutí 70 % úspěchu, dalších 30 % zahrnuje cvičení. Podle deníku Sun Adele cvičí od podzimu doma podle britského trenéra a inluencera, který si říká The body coach.

Běh versus chůze: Víte, co je zdravější?

Běh versus chůze: Víte, co je zdravější a po čem rychleji zhubnete?

reklama

Související témata: Adele , Adele zhubla , dieta , hubnutí

reklama

Přečtěte si také

reklama