Chemie mezi námi funguje, říká Jitka Čvančarová o kolegyních ze seriálu Černé vdovy

V půlce února se čeští diváci televize Prima mohou těšit na nový osmidílný seriál Černé vdovy, jenž ukazuje tři hlavní ženské hrdinky jako ženy-vražedkyně. A co je na tom nejdivnější? Všechny tři vám budou sympatické, a dokonce se s nimi zasmějete. Podívejte se do zákulisí natáčení nového seriálu Černé vdovy. Ty uvidíte už 17. února v neděli na Primě.

V novém seriálovém krimi, kde se ale i hodně zasmějete, uvidíte dvě české herečky a jednu slovenskou. Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucia Siposová si padly do noty už během prvních minut při natáčení.

"Ta chemie a humor mezi námi funguje. Je nám spolu dobře a doufám, že takovou atmosféru přeneseme i na plátno," tvrdí Jitka Čvančarová, která si zahrála ráznou Johanu, jež je motivátorkou utlačovaných manželek. Johanu její manžel mlátí, zatímco Janu Plodkovou jako Renatu, hodnou ženu v domácnosti, manžel podvádí na každém kroku, Veronika (Lucia Siposová) prožívá sexuální abstinenci s manželem, jenž je s největší pravděpodobností homosexuál.

PODÍVEJTE SE NA 15 MINUT OCHUTNÁVKY Z NOVÉHO SERIÁLU ČERNÉ VDOVY

A tak není podivné, když se všechny tři tváří klidně v okamžiku, kdy člun s jejich muži najednou uprostřed jezera vylétne do povětří.

POZNEJTE HLAVNÍ POSTAVY SERIÁLU ČERNÉ VDOVY

Podívejte se na reportáž ze zákulisí natáčení seriálu Černé vdovy:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.