Další vražda v Černých vdovách! Podívejte se na 3. díl v předpremiéře online

Čím víc se příběh Černých vdov začíná zamotávat, tím přibývá vražd. Nebo to byla sebevražda? Podívejte se s předstihem na další díl Černých vdov v naší nové službě iPrima Videopůjčovna.

Černé vdovy pokračují 3. dílem. Ačkoliv to možná mohlo chvíli vypadat, že vdovy budou mít konečně klid, opak je pravdou. Souvislostí se smrtí jejích manželů začíná přibývat a vyšetřovatel Olin z Brna se nezastaví.

Renata se ve svém domě přestává cítit bezpečně, protože Sagi, přítel a kolega jejího manžela, shání tašku plnou peněz. Dámy si nejdříve myslely, že si peníze schovají na horší časy, ale vzestup ataků začíná být čím dál tím nebezpečnější a Renata se bojí hlavně o dceru. Co udělat s taškou plnou peněz, kterou by hlavně Veronika potřebovala? Renata je nekompromisní, peníze se musí vrátit.

Johana stále bydlí se svým nevlastním synem, kterého v jeho dvaceti poznává teprve teď. Když poslouchá jeho příběh života s nemocnou matkou, začíná si uvědomovat, co byl její manžel zač.

Černé vdovy uvidíte každou neděli ve 20.15 na Primě. Nebo se podívejte předem v naší iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.