Jak vypadalo zákulisí milostné scény v Černých vdovách? Herečka natáčela s chřipkou

V seriálu Černé vdovy hraje Lucia Siposová pěkný poděs. Veronika je tak trochu naivní, nezodpovědná a rychleji jedná, než přemýšlí. Díky tomu se dostane do situace, že není na chleba a dělat se musí cokoliv. Tak proč ne třeba erotický blog? V podání temperamentní slovenské herečky to není problém a ještě když jí k tomu sekunduje mladý fešák Marek Lambora.

Nahota a sex vydělávají a tím se začne řídit jedna z černých vdov Veronika Majerová. Pro slovenskou herečku to znamenalo odhodit pár oblečků a střihnout si tak před kamerou několik odvážných postelových a odhalených scén. „Musím říct, že je to pokaždé rozpačité natáčení. K tomu se to točilo ještě v momentě, kdy jsem byla nemocná. Nikdy se mi to nestalo, měla jsem chřipku a bylo mi hrozně,“ vzpomíná herečka na seriálové sbližování Veroniky a Filipa „Nejhorší bylo to, že jsem věděla, že to ten Marek ode mě stoprocentně chytne. Nedalo se nic dělat.“ Co herečka předpokládala, stalo se. Takže trapněji jí bylo z nemoci než z té postele a milostných scén. „Bylo to drsné, neustále jsem se mu omlouvala a on byl zlatý.“

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE VIDĚT ONLINE

Zato Marek Lambora coby Filip řešil víc stud než onemocnění Lucie. „Styděl jsem se dost. Člověk se navenek před štábem tváří, že je vše v pořádku a nic se přece neděje, je to má práce, ale uvnitř jsem myslel, že se rozskočím. Ale Lucka byla moc příjemná a profesionální, takže po pár klapkách už jsem byl naprosto klidný,“ přiznává s úsměvem Lambora.

Dalším úskalím, které Lucia musela překonat, bylo focení na blog seriálové Veroniky. „Já to vůbec neumím fotit. Selfie fotky jsou pro mě zlo. Tak jsem improvizovala, protože nic jiného mi nezbývalo. Nakonec to probíhalo tak nějak spontánně a snad se to podařilo,“ hovoří herečka o svém souboji s chytrými telefony.

Černé vdovy televize Prima vysílá každou neděli ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.