Johana z Černých vdov se řítí nevědomky do pasti!

Černá vdova Johana se snaží zachránit firmu Renaty a jejího manžela Mirka. Zjistila, že podnik měl černé obchody s německou společností, a tak se snaží navázat spolupráci. Ale druhá strana ji nevěří ani nos mezi očima. Podívejte se na ukázku z nedělního dílu na Primě.

5. díl seriálu Černé vdovy odkrývá další a další detaily, které by snad vyšetřovatele Olina mohli navést na špatnou stopu. Na jednu takovou se nachytá i strategička týmu Černých vdov, jež se rozhodla zachránit neprosperující firmu Renaty.

Zdá se, že našla jedinou možnost, jak podnik dostat finančně do plusu, ale rozhodně to nebude legální cestou. V ten moment ještě netuší, že se řítí do mafiánského obchodu, který pro ni nemusí dopadnout dobře.

Podívejte se na ukázku z 5. dílu:

Johana ani Veronika netuší, že Renata před nimi skrývá tajemství. Renata ještě neřekla kamarádkám o živém manželovi, kterého se snažily vyhodit do povětří, leč marně.

Vdova Veronika se i v pátém dílu snaží přežít, jak jen to jde. Její snaha dobýt sociální sítě se zatím tak úplně nevydařila, ale není všem dnům konec. Její bláznivý spolubydlící se jí rozhodl pomoci a začne s ní natáčet video blog.

Podle něj ale Veronika neumí být příliš sexy, a tak se rozhodne ji ukázat, jak polapit co nejvíce followerů a subscriberů.

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 20.15. Po odvysílání najdete všechny díly v archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.