Manžel černé vdovy Renaty znovu podvádí! Jak se točila milostná scéna s Filipem Blažkem?

Černé vdovy uvidíte tuto neděli na Primě ve 20.15. Renatin manžel je na živu a viditelně si užívá život všemi doušky. Podívejte se na jeho milostnou scénu s barmankou jednoho žižkovského baru.

Už třetí epizodu osmidílného seriálu Černé vdovy uvidíte tuto neděli na Primě ve 20.15.

Renatin manžel výbuch přežil a rozhodl se ještě nějakou chvilku vydávat za mrtvého. Schovává se v zapadlém baru, kde se poznal se sympatickou barmankou, která se s životem nemazlí.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE VIDĚT ONLINE

Ačkoliv tuší, že Renatin manžel není andílek, je jí to upřímně jedno. A Renatin manžel znovu zapomene na to, že kdysi u oltáře přislíbil křehké blondýnce věrnost.

Podívejte se na ukázku:

Jak se natáčela milostná scéna v Černých vdovách?

„Bylo to celý hrozně narychlo. Tím, jak jsme točili na jedné lokaci, tedy v hospodě, měli jsme tam spoustu obrazů za den, a když už došlo na tohle, tak jsme byli s Filipem tak hotoví, že jsme se ani nebránili a nějak jsme to dali. Pořád jsme se tomu jen smáli. Bylo to tak bizardní, stojí kolem vás štáb a všichni se na vás koukají,“ prozrazuje herečka Pavla Beretová, jak se točila milostná scéna.

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 21.50, po odvysílání online nebo s předstihem na naší iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.