Podívejte se do zákulisí Černých vdov. Jak se natáčelo zranění Filipa Blažka?

Jak se natáčela scéna, kdy se Renatin manžel probouzí v krvi na břehu přehrady? Podívejte se s námi do zákulisí na natáčení a přípravu této scény, která se tak trochu podobala hororu.

Podívejte se s námi do zákulisí natáčení úspěšného seriálu Černé vdovy. Johana (Jitka Čvančarová), Renata (Jana Plodková) a Veronika (Lucia Siposová) si jednoho dne řekly dost a rozhodly se zbavit svých manželů, kteří se k nim chovali jako grázlové. Upekly dort, vyslaly je na loď rybařit, a v tom se uprostřed jezera ozvala ohlušující rána.

Filip Blažek jako jediný manžel past Černých vdov přežil, aniž by o tom ženy věděly. Filip Blažek jako Mirek dostal druhou šanci.

„Samozřejmě, že mi byla zima, o tom žádná. Když ale natáčím takové akčnější scény, moc mě to baví a vůbec si nestěžuji,“ přiznává herec, který se ani nediví, že se seriálové ženy s nimi rozhodly skoncovat. „Jestli mají ženy vedle sebe skutečně takové násilníky, tak se jim ani nedivím.“ On sám ale seriálové vdovy viděl moc rád," vzpomíná Filip Blažek.

Podívejte se s námi do zákulisí:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.