Premiéra seriálu Černé vdovy: Krimi, které pobaví!

Už v neděli 17. února ve 20.15 proběhne premiéra prvního dílu krimiseriálu Černé vdovy. V osmidílné sérii uvidíte v hlavních rolích hvězdy, jako je Jitka Čvančarová, Jana Plodková nebo slovenská herečka Lucia Siposová.

Komediální krimiseriál, který televize Prima začne vysílat od neděle 17. února od 20.15, vypráví o třech kamarádkách, které si jednoho dne řekly dost a rozhodly se změnit život. Dost radikálním způsobem.

Bez manželů je lépe

Johanu (Jitka Čvančarová), Renatu (Jana Plodková) a Veroniku (Lucia Siposová) spojuje přátelství a firma, ve které pracují jejich tři manželé Dan (Martin Stránský), Mirek (Filip Blažek) a Honza (Petr Vršek). V manželství si už odžily nějaký ten pátek, i když jim je teprve kolem třiceti. Johanu manžel bil, Renatin manžel se znenadání začal chovat jako gangster, co schovává doma bouchačku, a Veroničin manžel s Veronikou odmítal spát, aby pak našla v šuplíku pod postelí časopisy s gay pornem.

POZNEJTE HLAVNÍ POSTAVY SERIÁLU ČERNÉ VDOVY

Hrdinky poznáváme v okamžiku, kdy jedou se svými manžely na chatu k jezeru. Mají tam strávit prodloužený víkend. Holky, i když jsou manžely přehlíženy a občas i ponižovány, se ale tváří naprosto klidně. A podivně klidně se tváří také v okamžiku, kdy člun s jejich muži najednou uprostřed jezera vylétne do povětří.

Všechny tři pozůstalé jsou šťastné, že začnou žít nový život. Jenže jejich představy nového spokojeného života se zdaleka nepotkávají se skutečností. Detektiv (Boleslav Polívka), který případ vyšetřuje, brzy zjistí, že nešlo o nešťastnou náhodu. Ke vdovám sice chová sympatie, ale něco mu tu nehraje. Brzy pochopí, že je v tom něco mnohem většího než manželské vraždění. Nachází totiž podivné propojení manželů hlavních hrdinek s podezřelou německou firmou. Ba co víc, stopy vedou k jeho kolegovi, šéfovi pražské kriminálky (Jan Vondráček).

V hlavních rolích: Jitka Čvančarová, Jana Plodková, Lucia Siposová, Boleslav Polívka, Filip Blažek.

V dalších rolích se představí: Jan Vondráček, Jan Hájek, Dana Batulková, Jiří Maryško, Martin Myšička, Marek Lambora, Pavla Beretová a další.

Režie: Radek Bajgar

Scénář: Mirka Zlatníková, Michaela Sabo, Milan Tesař, Pavel Gothard, Radek Bajgar

Producent: Petr Erben, Good TV

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.