Ty nesmrdíš, to je zamilované vyznání nerda Černé vdovy. Podívejte se na ukázku

Černé vdovy se 7. dílem pomalu ale jistě chýlí ke konci. Případ mrtvých těl se začíná vyjasňovat, vyhrocovat a mezilidské vztahy se začínají upevňovat. Třeba v případě Veroniky a jejího spolubydlícího. Podívejte se na video ukázku z Černých vdov, které uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Veronika je v prekérní situaci. Nejen, že se stala černou vdovou, ale kromě toho je ve svých sedmatřiceti letech poprvé těhotná. Otcem není nikdo jiný než dvacetiletý mladík a nevlastní syn Johany, její kamarádky.

Shrnuto a podtrženo. Veronika je bez peněz, partnera a čeká dítě s dalším dítětem. Johana očekává, že Veronika půjde na potrat, Veronika na to má ale úplně jiný názor. Kromě toho se dozvídá, že ji opouští její spolubydlící. Ten se při loučení zmíní o citech, které k ní chová.

Podívejte se na zamilovanou ukázku z 7. dílu seriálu Černé vdovy:

Vyšetřování policisty z Brna, Olina, nabírá na obrátkách stejně jako rozhodnutí Johany získat od mafiánky Any Karoliny, co nejvíce peněz. Ta je vzteklá a plánuje drsnou odplatu, s kterou Johana nepočítá. Olin začíná Johaně naznačovat, že mu není lhostejná ani po osobní stránce a zároveň mu začíná docházet, do čeho se Johana namočila. Také si uvědomuje, že na německou firmu, která ilegálně převážela mrtvá lidská těla, má vazby policie. Olinovi je vyhrožováno i v práci.

Renata se stále vyrovnává s tím, že její záletný manžel žije a vede dvojí život s novou partnerkou. Míra ji ale oznámí, že plánuje ze země odjet.

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 20.15. Po odvysílání najdete všechny díly v archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.