Věděla jsem, že mi tato role půjde dobře, říká o vášnivé Veronice z Černých vdov slovenská kráska

Uhrančivá Lucia Siposová si zahraje jednu z hlavních rolí v krimi seriálu Černé vdovy. Charakter Veroniky má do průměrnosti hodně daleko, temperament z ní přímo číší. Jak se rozhodovala slovenská herečka, když četla scénář?

Luciu Siposovou pro české diváky znovu objevil režisér Filip Renč, který ji obsadil do thrilleru Na vlastní nebezpečí, následně si zahrála v dramatu Hlídač č.47 a v neposlední řadě si ji můžete pamatovat v roli tajemné ženy v Teorii tygra, kde se také profesně potkala s režisérem seriálu Černé vdovy.

Podívejte se na rozhovor o její postavě Veroniky:

Osmidílné sérii Černé vdovy natočená podle finské předlohy, vám kromě skvělé krimi zápletky předvede i humor. Johana (Jitka Čvančarová), Renata (Jana Plodková) a Veronika (Lucia Siposová) vyhodí své manžely do povětří. Policii se ale něco nezdá...

VÍCE SE O SERIÁLU ČERNÉ VDOVY MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

Jak správně truchlit? Podívejte se na exkluzivní scénu krimi seriálu Černé vdovy:

Krimi seriál Černé vdovy můžete sledovat na Primě od 17. února v neděli ve 20.15.

POZNEJTE BOLKA POLÍVKU V NOVÉ ROLI BRNĚNSKÉHO VYŠETŘOVATELE OLINA

ZNĚLKU SERIÁLU ČERNÉ VDOVY MÁ NA STAROSTI JITKA ČVANČAROVÁ A JEJÍ HERECKÉ KOLEGYNĚ. POSLECHNĚTE SI JI EXKLUZIVNĚ UŽ TEĎ.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.