Začíná přituhovat. Černá vdova Johana tančí smyslné tango s Olinem

Předposlední díl seriálu Černé vdovy uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě. 7. díl odhalí, co mají Johana s vyšetřovatelem Olinem společného. Prolomí smyslné tango ledy? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Jiskření mezi Johanou a vyšetřovatelem Olinem už jste si určitě všimli. Dvojice se náhodou potká na kurzu tanga, který je dalším krokem k jejich sblížení.

Vyšetřování policisty z Brna, Olina, nabírá na obrátkách stejně jako rozhodnutí Johany získat od mafiánky Any Karoliny, co nejvíce peněz. Ta je vzteklá a plánuje drsnou odplatu, s kterou Johana nepočítá. Olin začíná Johaně naznačovat, že mu není lhostejná ani po osobní stránce a zároveň mu začíná docházet, do čeho se Johana namočila. Také si uvědomuje, že na německou firmu, která ilegálně převážela mrtvá lidská těla, má vazby policie.

Olin se snaží přemluvit Johanu, aby s německou firmou už dál nekomunikovala. Podívejte se na zajímavé vyznání ze 7. dílu seriálu Černé vdovy:

Veronika je v prekérní situaci. Nejen, že se stala černou vdovou, ale kromě toho je ve svých sedmatřiceti letech poprvé těhotná. Otcem není nikdo jiný než dvacetiletý mladík a nevlastní syn Johany, její kamarádky.

Shrnuto a podtrženo. Veronika je bez peněz, partnera a čeká dítě s dalším dítětem. Johana očekává, že Veronika půjde na potrat, Veronika na to má ale úplně jiný názor. Kromě toho se dozvídá, že ji opouští její spolubydlící. Ten se při loučení zmíní o citech, které k ní chová.

Renata se stále vyrovnává s tím, že její záletný manžel žije a vede dvojí život s novou partnerkou. Míra ji ale oznámí, že plánuje ze země odjet.

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 20.15. Po odvysílání najdete všechny díly v archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.