Čerstvý ženáč Ondřej Bábor okouzlí vegetariánku kachnou. Markéta opustí soutěž

Domácí pečivo - Prostřeno! S29 (24)

Ve čtvrtek se v soutěži amatérských kuchařů postaví k plotně Ondřej Bábor. Muzikálový zpěvák a herec přizve před kameru svoji novomanželku. Ondřej žádnou dietní kuchyni neplánuje a soupeři se pořádně nacpou. Markéta pak oznámí nepříjemnou zprávu.

Souboj o nejlepší menu patří tento týden muzikantům. Herec a zpěvák Ondřej Bábor pohostí houslistku Markétu Muzikářovou, herečku a zpěvačku Karolínu Krézlovou, zpěváka Jakuba Moulise a zpěvačku Kateřinu Mátlovou. Třiatřicetiletý hostitel, který chodil například s kolegyní Michaelou Noskovou, se před pár měsíci oženil s Natálií. Rádi spolu chodí do posilovny, do sauny, hrají stolní hry a společně vaří. Ondřej se nepovažuje za nejlepšího kuchaře, ale rád by vyhrál. Peníze by totiž vrazil do opravy auta, které ve středu před večeří u Karolíny naboural.

Soutěžící mají radost, že jim Ondřej představí svoji ženu. Ta se ujme i zábavy. Naučí soutěžící zacházet s tetovacím strojkem, což si všichni užijí. Ještě více jim ale zachutná jídlo. Ondřej připraví avokádové guacamole s domácím pečivem, dýňový krém, který bude konkurovat pondělnímu, kachní stehno s červeným zelím a domácím knedlíkem a na závěr ovocné košíčky. Ondřej působí na hosty po příchodu klidným dojmem. Kateřina je ráda, že jsou u něj doma, Markéta hostitele podezřívá, že mu s prostíráním pomohla žena.

Podívejte se, co říkají hosté o hlavním chodu:

Markétu nahradí návrhářka Evy Burešové

Guacamole s domácími houstičkami bude mít úspěch. Jen Markéta si řekne o sůl, čímž Ondřeje překvapí. V pondělí totiž tvrdila, že moc nesolí. V souboji dýňových polévek vyjde vítězně ta Ondřejova. Poté půjdou soutěžící šmejdit. Prozkoumají svatební fotky, pochválí krásnou nevěstu a zahrají si stolní fotbálek. Všichni jsou soutěživí, tak se zabaví, než hostitel připraví zlatý hřeb večera. Všichni jsou spokojení. Nejvíce ocení křupavou kůžičku Karolína, která jinak maso téměř nejí. Zavzpomíná na dětství, kdy si ji nechávala stranou na konec.

V Prostřeno! zatím masa moc neochutnala, a tak si Ondřej může gratulovat, že ji svým jídlem ohromil. Jak vpodvečer na obrazovce a na prima+ uvidíte, všichni umělci zapomenou na diety a nacpou se k prasknutí. Budou ale adekvátně hodnotit? Na závěr večera Markéta všechny šokuje prohlášením, že to je její poslední večer. Z pracovních důvodů v pátek pošle za sebe na večeři módní návrhářku Martinu Pipkovou Loudovou, která šila šaty například pro Evu Burešovou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.