České domovy jsou přeplněné. Do pořádku dá věci Gondíková a krotitelé chaosu

Proměna domovů, jaká tu ještě nebyla. Průměrná rodina má doma kolem šedesáti tisíc předmětů, většinu z nich ale používá výjimečně nebo vůbec. Experti na pořádek to vezmou v novém pořadu zgruntu. A dají vám vše do pořádku. Nechají vám všechny věci vynést před dům, roztřídí je a zorganizují znovu tak, aby se všem obyvatelům domácnosti lépe bydlelo a dýchalo. Pořádek v domě totiž znamená i pořádek v duši. Pořadem provází ostřílená moderátorka Adéla Gondíková.

„Pro psychiku člověka není dobré obklopovat se zbytečnostmi, proto jsme dali dohromady odborníky, kteří pomohou těm, kdo si se svým životem, i nepořádkem v něm, nevědí rady. Praktické tipy i návody, jak zatočit s chaosem, jsou totiž snadno využitelné nejen před kamerou, ale také v běžném životě,“ říká výrobní ředitelka skupiny Prima Lucia Kršáková.

Adéla Gondíková a její tým odborníků pomáhá s přeměnou přeplněných a nezorganizovaných českých domovů. Majitelé nevěří svým očím, když vidí všechny své věci vyskládané ve velké hale. Jejich úkol je jasný: jen něco si nechat, ostatní darovat, recyklovat nebo vyhodit. Domovy projdou pořádným úklidem i organizační proměnou. A dům i život jeho obyvatel se dá pěkně do pořádku!

Během jednoho dílu tvůrci diváky seznámí s rodinou i odborníky – tedy experty na opravy, domácí práce, úklid i organizaci, všechny věci budou vyklizeny, roztříděny a darovány, bez milosti vyhozeny, případně ponechány. Experti zároveň pracují na tom, aby se rodina vrátila do lepšího bydlení. Na konci každého dílu se tak doopravdy stane.

Reality show s prvky psychologického rozboru, přestavby a spousty tipů pro diváka je tady. Dívejte se v pátek večer na Primu na to, jak si svůj život uspořádají jiní, a rozhlédněte se kolem sebe. Kolik úprav potřebujete pro pohodlnější bydlení vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.