Seriály a filmy

24. února 2014 21:30

Markéta Zídková

Cesty domů: 247. díl - Ordinace

Simona dá přednost Karlovi před Jurajem. Dalibor varuje Veroniku. Hynek se nechá svést Klárou. Sledujte další díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.

U Palečka na střeše je člověk. Jaryn jede na místo s Klárou, mají za to, že je to sám Paleček. Muž na střeše je ale Soudek. Jaryn to Kláře vyčítá, byla to její hláška, ona zburcovala policii, jsou teď oba pro smích.

Dalibor si bere od Veroniky klíčky od auta, které jí vrátil Záviš, chce ho prohledat. A varuje Veroniku, že Záviš je gauner.

Druhý den Záviš Veroniku navštíví v ordinaci. Řekne jí, že to on spravuje tuto nemovitost, a ne paní Konůpková, se kterou se Veronika dohodla. A dá jí výpověď. Veronika je v šoku.

Později se u Veroniky zastaví sama paní Konůpková, která přímo v ordinaci zkolabuje. Veronika ji ošetří, ukáže se, že je Závišova teta...

Podívejte se na rekapitulaci dílu:

Vztah Simony a Semeráda je na bodu mrazu, ona pořád nemůže skousnout, že pomohl Palečkovi vyhnout se vězení.

Klára vypátrá Palečkův úkryt v karavanu za městem a při zásahu ho postřelí...

Sledujte další díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.