Seriály a filmy

19. května 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Druhá svatba během měsíce a opět tak trochu naoko

V krásném prostředí průhonického zámku se odehrávala svatba Jaryna a Kláry. Ani z těchto dvou seriálových snoubenců netryskalo nadšení. Pokud sledujete Cesty domů, pak víte, že svatba bude vlastně jen naoko. Aby ukolébala mafiána Záviše a policie ho tak mohla snáz dopadnout

Svatba na zámku se točila v brzkých ranních hodinách, takže zámek byl nejen tichý, ale ze zahrady, kterou někteří z herců stihli alespoň letmo projít, se vznášel romantický mlžný opar.

„Před kamerou jsem se ženil poprvé a prostředí zámku se mi moc líbilo. Když jsem tak vnímal atmosféru obřadu, napadlo mě, že je tu sice celá seriálová rodina, ale že je to vlastně docela málo lidí. Taky jsem si uvědomil, kdybych se měl já sám ocitnout v kůži své seriálové postavy, že bych si na svatbu připadal ještě moc mladý,“ smál se Radúz Mácha.

„Před kamerou jsem se vdávala mockrát a co se týče konkrétně Cest domů, je to třetí seriálová svatba, které se účastním. Když se točí svatba, vždycky je před kamerou i za kamerou frmol, tak je víceméně jedno, jestli jste jen jako účastník svatby nebo se přímo vdáváte. Ale každý takový moment děj vždycky oživí, myslím, že diváci mají svatby a podobné scény rádi,“ zamyslela se Veronika Freimanová.

„Já svatby moc rád nemám přesto, že já sám jsem se ženil ve skutečnosti dvakrát, obě svatby byly krásné, ale náročné. Poprvé v podobně krásném prostoru na radnici v Olomouci, kde mě oddával můj kamarád a pronesl tenkrát krásnou řeč, která měla opravdu smysl. Podruhé jsem se ženil na louce, jen tak nalehko, takže obřad byl sice také slavnostní, ale zároveň měl přírodní uvolněnou, jakoby motýlí atmosféru,“ svěřil se Filip Čapka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.