Seriály a filmy

1. října 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Kostlivec v zemi, kostlivec ve skříni. Rodina Navrátilů zjišťuje nečekané

Případ zakopaného těla se komplikuje a rodina Hedviky se stává přímým účastníkem vyšetřování. Simoně se přitěžuje a její nervová soustava dostává další ránu. Hynek a Lucie září štěstím, Mikuláš zuří. Sledujte v pondělí ve 20.15.

Policie přináší do domu Bernátů velmi nepříjemné zprávy. V domě, ve kterém teď bydlí Salákovi a na jehož zahradě se našla zakopaná kostra ženy, totiž bydlel otec Adama a Mikuláše. Policie zná DNA pravděpodobného vraha a tak požádá Hedviku o jeho osobní věci. Ta je ale vyhodí z domu. Nakonec si ale uvědomí, že jediný způsob, jak očistit svého zesnulého muže, je vyvrátit podezření. To si rozhodně nemyslí Mikuláš, který za svého otce bojuje po svém. Nejprve napadne Jaryna a pak si dojde i za Hynkem, který se vrátil do práce a případ dozoruje.

Stav Simony se nelepší. Děsí ji její vzpomínky a strach z toho, co jí ještě její vlastní paměť přichystá. Je nervózní a podrážděná. Semerád ji pošle na regenerační procházku s dětmi do lesa. Ta bohužel nedopadne dobře, zachránit je musí až doktor Bernát. Co se stane?

Mikuláš se stále snaží získat Lucii zpět. Nerespektuje její jemná odmítnutí a tak je Lucie nucena přitvrdit. Přizná mu, že chodí s Hynkem. Jak Mikuláš zareaguje?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.