Seriály a filmy

1. října 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Kostlivec v zemi, kostlivec ve skříni. Rodina Navrátilů zjišťuje nečekané

Případ zakopaného těla se komplikuje a rodina Hedviky se stává přímým účastníkem vyšetřování. Simoně se přitěžuje a její nervová soustava dostává další ránu. Hynek a Lucie září štěstím, Mikuláš zuří. Sledujte v pondělí ve 20.15.

Policie přináší do domu Bernátů velmi nepříjemné zprávy. V domě, ve kterém teď bydlí Salákovi a na jehož zahradě se našla zakopaná kostra ženy, totiž bydlel otec Adama a Mikuláše. Policie zná DNA pravděpodobného vraha a tak požádá Hedviku o jeho osobní věci. Ta je ale vyhodí z domu. Nakonec si ale uvědomí, že jediný způsob, jak očistit svého zesnulého muže, je vyvrátit podezření. To si rozhodně nemyslí Mikuláš, který za svého otce bojuje po svém. Nejprve napadne Jaryna a pak si dojde i za Hynkem, který se vrátil do práce a případ dozoruje.

Stav Simony se nelepší. Děsí ji její vzpomínky a strach z toho, co jí ještě její vlastní paměť přichystá. Je nervózní a podrážděná. Semerád ji pošle na regenerační procházku s dětmi do lesa. Ta bohužel nedopadne dobře, zachránit je musí až doktor Bernát. Co se stane?

Mikuláš se stále snaží získat Lucii zpět. Nerespektuje její jemná odmítnutí a tak je Lucie nucena přitvrdit. Přizná mu, že chodí s Hynkem. Jak Mikuláš zareaguje?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.