Seriály a filmy

7. října 2013 21:14

Markéta Zídková

Linda Rybová při natáčení své vraždy nejvíc řešila vlasy

Poměrně dlouho musela Linda Rybová ležet v kaluži červené tekutiny, aby filmaři mohli natočit její vraždu v seriálu Cesty domů.

Linda Rybová svou postavu Ivany Pánkové v Cestách domů zahrála naprosto božsky. Státní zástupkyni Pánkovou, matku Dana Pánka, proměnila v ryzí zlo. Ženu s andělskou tváří a duší ďábla.

Bohužel kvůli tomu se Linda musí s Cestami domů rozloučit. Snad každá ze seriálových postav, s níž Ivana přišla do styku, ji nenávidí, a tak není divu, že ji někdo zavraždil. A nejsme seriál Dallas, kde Boby mohl vstát z mrtvých.

Natáčení poslední seriálové scény nebylo pro Lindu Rybovou nic dvakrát příjemného.

Ležela dlouhou dobu na zemi, hlavu v kaluži umělé krve, strnulá ve zkroucené poloze a s otevřenýma očima. Nesměla se hnout, protože obrazy na sebe musely navazovat. „Natáčení bylo trošku nepříjemné a taky zvláštní. Ležela jsem na zemi v kaluži krve, nade mnou stála spousta lidí a všichni si mě fotili. Musela jsem poměrně dlouho vydržet s otevřenýma očima, nedýchat a nemrkat, " říkala Linda Rybová, která svou smrt už několikrát hrála v divadle i ve filmu.

Nejtěžší pro ni bylo nesmát se. "Mám s tím problém i na divadle, když se hrají podobné scény, mám chuť se té paradoxní situaci vždycky smát. Jak jsem tam tak ležela, přemýšlela jsem mimo jiné i o tom, jestli mi ta umělá krev pustí z vlasů, abych nechodila s růžovým přelivem. Naštěstí pustila,“ vtipkovala Linda Rybová.

Linda Rybová nastoupila do čtvrté řady seriálu na konci roku 2011 jako matka doktora Dana (Martin Kraus) a bývalá manželka Jirky Pánka (Igor Bareš). Později si začala románek se svou bývalou láskou Honzou Maškem (Miroslav Etzler).

Podívejte se na fotky z natáčení. POZOR JEN PRO OTRLÉ:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.