Rozvod je na obzoru. Ale s ním i zásnuby. Kdo jsou ti šťastní?

Zásnuby Sváti a Dalibora

Že je Sváťa Pech ženatý, to ví každý divák seriálu Cesty domů. A tak to i zůstane. Jediné, co se bude měnit, je jeho manželka. Tedy vlastně manžel… Na romantické vyznání se podívejte v pondělí ve 20.15!

Dalibor toho bude mít hodně k řešení. Nejradši by zabil Mikuláše, který spálil sklad s drogami od Bartoše. Právě tam se totiž nalézal i lék pro Sváťu. Naděje na zlepšení Sváťova stavu se tak zase vzdaluje.

Naštěstí bude ale řešit mnohem příjemnější záležitosti – za prvé Sváťův rozvod s Emou (ačkoliv ti dva si to vyřeší úplně po svém) a za druhé své vlastní zasnoubení se Sváťou! Je jasné, že tohle bude velká akce!

Zato Linda Hartová se obává o svůj život. Když se s Cyrilem vrací večer z kina, nefunguje jí doma elektřina a co hůře, v bytě je nápadně cítit plyn. Pan P se opět začíná ozývat a dojde na mnohem horší formy obtěžování. Poradí si s tím nakonec Mikuláš, policie, Cyril nebo Andrej? A nebojte se, ani vztahová linka Salák-Blanka-Juraj nezůstane v této epizodě bez povšimnutí!

Prohlédněte si galerii k epizodě:

Připomeňte si, co se stalo v minulosti:

Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.