Seriály a filmy

13. října 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Sváťovo srdce dostalo nepříjemnou ránu. Jak se s tím popasuje?

Mikiho průšvihy se prohlubují. Míru nebezpečí, které kvůli tomu rodině hrozí, pozná jen Hynek. Dalibor prozradí Sváťovi své city… k jinému.

Na Vendy se Šimonem čeká milé překvapení, když zjistí, že dům, který chtějí koupit, prodává Alice. Dohodnou se tedy přímo s ní. Mikuláš zuří, že přijde nejen o provizi, ale hlavně o hotovost ze zálohy, kterou tolik potřebuje. Navíc si ho podají vymahači a vyhrožují mu, že jestli nezaplatí, ublíží Lucii. Mikuláš psychický tlak neustojí fyzicky a musí na kardiochirurgii. Přijímá ho Alice, která to od něj hrubě schytá. Rodina ho nutí, aby se jí omluvil. Dokáže se Mikuláš v chování srovnat, nebo to bude jen horší?

Hynek chce Mikuláše zastavit, tuší, že jeho lásce hrozí nebezpečí. Lucie však kvůli Hedvice odmítne Hynkovi pomoct. Nikdo neví, v jakém průšvihu Mikuláš vlastně je. Hedvika mu dává všechny svoje úspory, protože cítí, že Miki má větší strach, než připustí. Odnese Mikiho minulost Lucie?

Sváťa uhodí na Dalibora a zjistí, co rozhodně vědět nechtěl. Dalibor bojuje s citem, který ale nepatří jeho stálému partnerovi, nýbrž Jirkovi. Jak se Sváťa zachová?

Cesty domů rekapitulace:

Fotogalerie 295. dílu

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.