Seriály a filmy

1. června 2014 11:00

Gabriela Gabrielová

Tak dlouho chodila Klára s Hynkem pro pivo, až se ucho utrhlo

Kláře se sice ulevilo, že ji propustila inspekce, ale minulost ji stíhá dál. Dlouho utajovaná a Valerií tolerovaná nevěra s Hynkem se totiž blíží ke svému odtajnění. Dívejte se, co provalí. Prima ve 20:15!

Jaryn se dozví, že pokoj, ve kterém se sešla Klára se Závišem, si dlouhodobě pronajímá někdo další. Záviš odmítá vypovídat, a tak se tam chce vydat hledat další stopy, které by pomohly rozmotat jeho trestnou činnost. Kláře dojde, že by ale policisti našli hlavně důkazy o tom, že se v pokoji scházela ona s Hynkem, a pokusí se Jaryna zastavit. Podaří se jí to?

Veronika navštíví Kamila ve vězení. Je plný nenávisti a chce se pomstít. Vyhrožuje, že zničí rodinu Kenigrů tím, že prozradí milenku Hynka. Veronika je z něj otrávená a odchází rozhodnutá už se s ním nikdy nepotkat. Záviš pak při výslechu řekne Jarynovi, že je paroháč. Jak Jaryn zareaguje?

Jaryn přijde poděkovat Hynkovi, že zachránil Kláru od téměř jistého vězení. V jeho počítači si ale všimne záznamu z hotelové kamery, který Hynek nestihl smazat. Jsou na něm zřetelně vidět oba milenci a jemu dojde, na koho Záviš narážel. Simoně řekne, že Hynka zabije. Jak dopadne střet obou nevlastních bratrů?

Uvidíte ve 20:15 na Primě.

Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek
Štítky nevěra

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.