VIDEO: Heda se špičkuje s Rudolfem. Z toho nicnedělání je z něj pěkný pruďas!

Bernát a Heda se špičkují

Rudolf se definitivně rozhodne "praštit" s angažmá na klinice a věnovat svoji energii jiným směrem. Bohužel, všichni okolo něj jsou z nastalé změny stavu poněkud rozpačití. Zejména pak Heda, která s Rudolfem doma začíná trávit nejvíce času...

Lukáš Dosyta je po smrti, někdo ho otrávil. Dalibor s Jarynem mají plné ruce práce najít viníka. Komisařka se navíc bojí, že se začíná celé podsvětí mobilizovat a připravovat na válku. Z ní by plynulo ohrožení pro všechny! Kolem smrtí Záviše a Dosyty totiž stále visí až příliš nezodpovězených otázek.

Mikuláš se začíná více a více nořit do nekalého byznysu. Pan P zrušil svoji původní zakázku a Mikimu teď leží na krku takřka neprodejné pozemky. Dokáže advokát Juraj včas zakročit?

I když je Linda zdrcená z toho, že ztratila životního partnera, Dalibor s Jarynem při vyšetřování stále nevylučují variantu, že by právě ona mohla být viníkem vraždy. U Kenigrů se zatím hledá Závišova kniha, podle posledních informací Dosyty by měla být právě tam. Ale není...

Míla s Jurajem si užívají společný večer, vztah se Simonou je momentálně u Juraje až na druhém místě. Příjemně strávený čas ovšem naruší neznámí zloději, kteří si přijdou pro Závišovu knihu. A moc dobře vědí, kde přesně ji hledat!

Prohlédněte si fotogalerii k dílu:

Podívejte se na upoutávku:

Epizodu s názvem Chci se na vás dívat sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.