VIDEO: Rudolf si otevře doma praxi. A Heda si možná najde chlapa!

Heda má nápadníka

Bernát už na klinice nadobro skončil. Doktořinu nicméně na hřebík pověsti nehodlá. Začíná uskutečňovat svůj plán kontroly pacientů. To byste ale nevěřili, kdo mu bude dělat asistentku – Heda! A možná si mezi „pacouši“ konečně najde chlapa. Dívejte se ve středu ve 20.15 na Cesty domů!

Vztah Lindy a Cyrila nefunguje. Když se jí přiznal, že gorilám Pana P prozradil, kde najdou Lukáše, a nepřímo tak zavinil jeho smrt, Linda to nenesla dobře. Cyril se proto uchýlí ke svému biologickému otci Karlovi. Salák se rozhodne udělat s nevycválaným puberťákem krátký proces a vezme rodičovské otěže pevně do rukou. Jenže Cyril nepůjde zkrotit tak snadno a Karel se u „otcovského“ procesu dost zapotí!

Mikuláš se zapotí taky, ale kvůli něčemu úplně jinému. Neustálé konflikty s Panem P ho vysilují, takže se po nepříjemné konfrontaci nakonec oba domluví, že bude lepší spolupracovat. A svoji spolupráci hodlají stvrdit společnou večeří s partnerkami. Večer to bude opravdu impozantní.

Náznaky přátelství se rozvíjejí mezi zhrzeným Jurajem a Blankou Bernátovou. Každý sice stojí na jiné straně barikády v případu odškodného, které po klinice požaduje Mikuláš, ale v osobních záležitostech si tihle dva docela „sednou“. A určitě nejen proto, že budou mít příležitost potkat se v lokálu U Bety, který je poslední dobou jako vyměněný. Vzal si ho totiž do parády Sváťa a chudák Ema se nestačí divit, co vymyslí za kousky.

Prohlédněte si galerii k dílu:

Podívejte se i na upoutávku:

Dívejte se ve středu ve 20.15 na Cesty domů!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.