VIDEO: Tenhle doktor Vencl se teda povedl. Jen aby ho humor nepřešel

Cesty Domů - Vencl se zvencnul

Že je doktor Vencl pěkný hajzlík, to už diváci seriálu Cesty domů vědí dlouho. To, co ovšem předvede tentokrát, je drzost nejvyššího kalibru. Dívejte se ve středu ve 20.15 na celou epizodu seriálu.

Karel Salák toho na Šimona naložil moc – nejenže by rád odjel za nemocným otcem, kvůli problematické pacientce Šantové však nemůže, ale ještě mu dal na zodpovědnost dalšího experimentálního pacienta, Ptáčka juniora. Šimon je ale ze všeho, co ho obklopuje, tak unavený, že na doktorském pokoji zaspí. Nevzbudí ho ani šrumec na ambulanci ani několikeré zvonění telefonu. Nevzbudí ho ale ani doktor Vencl, který ho spícího na pokoji objeví.

Naopak si od něj ještě vezme dokumentaci pacienta Ptáčka, za kterým se vypraví a představí se mu jako šéf experimentální léčby a Šimonův nadřízený. Vencl má pocit, bůhvíjak všechny nepřevezl, navíc pro jistotu Salákovi vysvětlí, že Kosík na svoji práci nestačí. Bude se ale hodně divit, jak na to primář Salák zareaguje!

Vencl navíc propustí za ne zcela korektních podmínek z nemocnice Pana P, což hodně rozladí Lindu. Známý operní pěvec Synek se nabídne, že v hradišťské nemocnici zazpívá pro pacienty. Všichni to kvitují s povděkem, pacienti a lékařský personál. Než se ale dozví, že Synkovi za vystoupení zaplatil Pan P, aby tak dal všem najevo, že je má v hrsti. A Linda toho všeho má právě tak akorát dost a svěří Mikulášovi, že by byla ráda, kdyby byl Pan P mrtvý. Mikuláš, zdá se, jejím nápadem není až tak zaskočen…

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si fotogalerii:

Připomeňte si poslední epizodu:

Jak to nakonec dopadne se vztahem Juraje a Míly? Zvládne Šimon zachránit život svému otci v Anglii? To a mnohem více se dozvíte ve středeční epizodě seriály Cesty domů. Ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.