Chuťovky ze středečního Sherlocka? Diamanty i useknutá ruka

Pěkně vypečený bude středeční díl seriálu Jak prosté. Přinese zvláštní vraždu, drahé kamení. Co Sherlocka a spol. čeká? Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Komu patřila?

Na ulici se našla ruka. Sherlock a Kitty ji jedou obhlédnout a stopy je zavedou k poměrně kuriózním poznatkům. Ruka totiž patřila k muži, kterého živil nebezpečný byznys.

Krvavé diamanty

Člověk, kterého zavraždili, totiž prodával kradené diamanty. A aby mu je někdo nešlohl, pojistil se dotyčný chlapík tak, že si kufřík s diamanty právě k té ruce připoutal. Že to nebyl zas tak skvělý nápad, je evidentní.

Jenže kde ty diamanty skončily? A je vrah někdo náhodný, komu se jen naskytla příležitost k lupu? Nebo člověk, který šel oběti systematicky po krku? Tedy spíš po ruce.

Dává si bacha

Svůj job si pojišťuje i sám Sherlock Holmes. Nebo spíš spolupracovnice. S Kitty má totiž podepsanou dohodu u mlčenlivosti poté, co zjistil, že o něm Joan Watson napsala knížku. Byť ji dosud nevydala.

Čeho se slavný génius obává?

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.