Seriály a filmy

12. července 2013 18:00

Petra Kloidová

Deník z Talentu (den osmý): Málem poslední pro Leoše Mareše

Osmý den natáčení byl ten poslední. A také ten největší. Museli jsme se přemístit na brněnské výstaviště, aby se adrenalin mohl krájet po kusech. Také jsme se báli, že uvidíme smrt v přímém přenosu...

Nevýhodou bylo, že jsme se báli rovnou o porotce ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013, Leoše Mareše. I když to mělo jednu pozitivní stránku, Leoš je profesionál, který umí být vtipný i ve chvíli, kdy mu jde vysloveně o holý život. Pamatujete na doby, kdy se stal Martin Dejdar pokusnou krysou japonského samuraje Hayashiho?Ten na Martinovi katanou krájel okurky a málem se to nepovedlo. Ve srovnáním s tím, co zažil Leoš Mareš, to byl slabý odvar. Vidět na vlastní oči tohle číslo byl zážitek, po kterém se mi ještě deset minut klepala kolena. A to jsem na všechno dívala z dálky. Těšte se na akci, kterou jste ještě neviděli!

Zbytek natáčení a talentových čísel nebyl o nic méně nebezpečnější, všechny byly technicky náročné. Pobavili jsme se nad maďarskou skupinou, která uměla skákat na trampolíně tak, že člověk ani sám nevěděl, kde je nahoře a kde dole. Nechápete? Pochopíte.

Plavat proti proudu

Přestože při natáčení v Mahenově divadle jsme všichni zažívali vlnu veder, jak to tak bývá, v den, kdy jsme měli jediné záběry venku, byla zima. Celý štáb se klepal v dekách. Na koupání to tedy rozhodně nebylo, ale aquabely, které předvedly famózní číslo v neuvěřitelně malé nádrži, do plavek musely.

Lepší už to měli motorkáři v kůži, kteří oslnili hlavně drsňačku Lucií Bílou. Talent byl tentokrát ve znamení macho mužů, což pochopíte ve chvíli, kdy jeden z nich zvedá třicetikilovou sekyru, aby za dvacet sekund přeťal obrovský kmen stromu. Brněnský masakr motorovou pilou sice neproběhl, ale díky bohu za to (i když je fakt, že bohu ten den děkoval hlavně Leoš).

Ve tři ráno skončilo natáčení. Všichni jsme se rozloučili, poděkovali si a dali sbohem takovému dětskému táboru pro dospělé, jak ráda tým celého Talentu nazývám. Všichni jsme za sebou totiž měli milión zážitků, které budete mít možnost vidět i vy!

Už teď se připravte na to, že ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 bude zase plné příběhů, adrenalinu a talentů, které jen tak někde neuvidíte!

Petra Kloidová

Natáčení ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 sledují Petra a Ondřej

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.