Seriály a filmy

21. listopadu 2015 12:00

Petra Kloidová

Drama při generálceTalentu: Krasobruslař upustil partnerku!

Finále Česko Slovensko má talent se blíží mílovými kroky k vítězi. Už dnes se rozhodne! Právě teď probíhá generální zkouška v Incheba aréně v Bratislavě. Soutěžící z Francie bohužel na generálce opustil svou partnerku během akrobacie na kolečkových bruslích.

Němka s českými kořeny Anette společně s francouzským partnerem Yannickem předvedli v Talentu během kastingu parádní krasobruslařské číslo. Bez nožů, za to s kolečky. Jejich generální zkouška se jim bohužel nepovedla. Oba dva profesionální krasobruslaři si na finále připravili velice náročné akrobatické číslo, kdy se o oba dva během sledování jejich show budete pořádně bát.

Bohužel se právě teď ukázalo, že oprávněně. Po prvním čísle nebyl režisér Jeffo Minárik spokojen a proprosil dvojici, aby svůj výkon zopakovali znovu (samozřejmě po pauze. V prvních sekundách druhého pokusu však bylo jasné, že exotický Yannick už má síl pomálu. Celé vystoupení totiž pracuje s váhou drobné Anette. Neuvěřitelně fyzicky náročné číslo se tak bohužel napodruhé nepovedlo. Yannick ke konci vystoupení během akrobacie, kdy drží Anette za nohy, upustil.

Abychom vás nestrašili, Anette je vyškolena padat i při těchto náročných pózách, takže se jí nic nestalo. Je však jasné, že finálové číslo bude pro tuto dvojici exrtrémně náročné nejen fyzicky, ale také psychicky.

Sledujte finále Talentu už dnes ve 20.15!

Více sledujte na Facebooku Primy

Rozhovor:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.