Seriály a filmy

18. listopadu 2015 17:10

Petra Kloidová

Kvůli plátnu v semifinále jsem nemohl během tance komunikovat s lidmi, říká postupující Michal Kruž

Tanečník Michal Kruž, který do své street choreografie je schopný zakomponovat i balet, vystřihl během semifinále show, jež mu pomohla dostata se do finále. Vizuálně krásná show mu v praxi však poněkud překážela. Co si připraví na finále? Podívejte se na rozhovor!

Michal Kruž se divákům Talentu představil jako ten tanečník, který studoval balet. Jinak je to však mistr taneční improvizace neboli freestylu. Jeho semifinálové vystoupení však bylo naplánované na milimetry přesně.

3D mapping

Co pro něj byl největší problém během jeho semifinálového tance?Drobný tanečník na obrovském pódiu Talentu poněkud osiřel a tvůrci televizní show se mu rozhodli pomoci s tzv. 3D mapping. Michal tak na televizních obrazovkách vytvářel neuvěřitelné obrazy. Pro televizní diváky se stal tvůrcem vizuálně silných a působivých obrazů. V zákulisí jste pak mohli vidět, že před Michalem a vedle něj bylo plátno, na které se promítaly veškeré obrazce a jevy, jež braly dech.

Co se stalo během vystoupení

"Vystoupení jsem si hrozně užil, ale trochu mi překáželo plátno. Neviděl jsem na diváky a nemohl jsem komunkovat s lidmi," vysvětluje Michal. Jelikož ho diváci poslali do finále, už má rozmyšlené, co ukáže v sobotu večer. "V semifinále jsem tančil na Rytmuse, příště budu tančit na Tinu, ale neprozradím na jakou píseň," směje se.

Ani Talent mu však v životě nepřinesl štestí. Podívejte se na rozhovor, který jsme s ním udělali před vystoupením:

Finále Talentu uvidíte už tuto sobotu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.