Pro dvojici si přišel pes během jejich výstupu v Talentu!

Různé druhy překvapení jsou v Talentu na denním pořádku. Ve čtvrtek ve 20.15 uvidíte situaci, kdy si pejsek prostě dojde pro svoje páníčky. A vůbec ho nezajímá, že momentálně vystupují před milionem lidí!

Česko Slovensko má talent uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Polská dvojice akrobatů se snažila okouzlit porotu kombinací elegantního tance a akrobacie. U zamilované dvojice byla cítit láska až do zadních řad publika. Akrobaté se opravdu snažili zaujmout porotu, ale jejich pejsek okouzlil daleko víc.

Pes dvojice právě utekl z náruče moderátorů, kteří dostali od soutěžících za úkol, malého trhače pohlídat. Inu, nepovedlo se. Ale soutěžící z formace La Diamante ani jejich pes pobíhající po pódiu během jejich vystoupení nikterak nevyrušil. Klobouk dolů!

Podívejte se na celý výstup:

Česko Slovensko má talent 2015 uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.