Talent: Filip Jankovič ukázal, jak tancují chlapi. Na podpatcích!

Sobotní večer na Primě se ponese v talentové horečce. Hledáme různé talenty a ty nejnevšednější. Jeden takový přicvakal na pódium v podpatcích. Filip Jankovič tančí na světových pódiích s hvězdami jako je Kylie Minoque a Jessie J. A předvedl úžasnou show.

Česko Slovensko má talent uvidíte už tuto sobotu ve 20.15 na Primě.

Čtvrtý díl Talentu bude tentokrát i hodně o tanci. Jako jedna z předních tanečních hvězd na Slovensku a hlavně v cizině, se na pódiu objeví i známý tanečník Filip Jankovič.

Ten se po koncertních tour, kde tančil třeba s Kylie Minoque a Jessie J, vrátil učit tanec. Na jeho pohlaví trochu netypický. Skoro dvoumetrový Filip totiž se svými kumpány tančí na podpatcích. Není to však jen jeho taneční talent, který okouzlil porotu.

Diana Mórová řekla Filipovi, který se hlásí otevřeně k homosexualitě, ale zároveň přiznává, že měl vztahy i se ženami, že je to velký fešák. "Obdivuji, že jste předvedli něco takového v xenofobním Slovensku, " dodává Jaro Slávik, který se zpočátku vystoupení tvářil velice překvapeně.

Co na takové vystoupení říkáte vy?

Sobotní Talent uvidíte ve 20.15 na Primě!

Chcete vidět dalšího úspěšného tanečníka ze soboty?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.