V Talentu půjdeme v sobotu donaha!

Česko Slovensko má Talent 2015 jste mohli vidět dvakrát týdně, teď už to nejlepší uvidíte každou sobotu. Televizní pořad předvede hlavně talenty, které dokážou pobavit, i tak si někteří umělci svým vystoupením vybojují respekt. Třeba dva mladíci, kteří se rozhodli risknout nahotu!

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Ne vždy musí jít v televizním zábavném programu jen o vážné umění. Komedie je ten nejtěžší žánr, říká se. Ve čtvrtečním Talentu se rozhodně budete bavit. Čeká nás jedno originální vystoupení s ručníky, opera, která je myšlena smrtelně vážně, ale i mladíci, kteří umí ovládat obyčejné jojo naprosto neobyčejně.

Jojo efekt

Hračka, s kterou jsme se setkávali jako malí, pak jsme ji však hodně dlouho neviděli. Jojo už zažívá pár let svůj slavný comeback. Je sice o dost víc omlazené, ale jeho filozofie stále zůstává. Kluci z Jojo týmu dokážou, že i ovládat jojo, může okouzlit spoustu lidí. Porota je okouzlena jednoznačně. Čeká vás moderní show.

Naostro

V Talentu jsme viděli kdeco, dokonce i striptýz. Ten však nemá s dvěma mladíky, jejichž jedinou rekvizitou je ručník, nic společného! Ti dva se totiž snaží o naprostý opak striptýzu, zakrýt na sobě během hudební ukázky co nejvíce místa. Jedinou podmínkou je zábavná choregorafie. To dva Češi splňují dokonale.

Pár na ostří nože

Když přichází urostlý Yannick z Francie na pódium, většina žen vzdychne závistí. Yannick je totiž nejen taneční, bruslařský a krasobruslařský partner Anette. Anette se sice narodila v Německu, ale její maminkou je Češka, takže mladá krasobluřka překvapí svou lámanou češtinou. Daleko více však překvapí jejich vystoupení, které máte šanci vidět na ledě. Kvůli Talentu se však krasobruslařský pár rozhodl pro inlajny!

Jak jejich show dopadne?

To uvidíte v sobotu v Talentu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.