Seriály a filmy

21. listopadu 2015 12:00

Petra Kloidová

Vystoupení finalisty Michala Kruže: Tanec s 3D mappingem

Tanečník, který v kastinzích okouzlil freestylem, předvedl během semifinále dokonalou souhru tance a vizuálního dění na televizních obrazovkách. Podívejte se vizuálně dokonalou podívanou.

Michal Kruž se divákům Talentu představil jako ten tanečník, který studoval balet. Jinak je to však mistr taneční improvizace neboli freestylu. Jeho semifinálové vystoupení však bylo naplánované na milimetry přesně.

Co pro něj byl největší problém během jeho semifinálového tance? Drobný tanečník na obrovském pódiu Talentu poněkud osiřel a tvůrci televizní show se mu rozhodli pomoci s tzv. 3D mapping. Michal tak na televizních obrazovkách vytvářel neuvěřitelné obrazy. Pro televizní diváky se stal tvůrcem vizuálně silných a působivých obrazů. V zákulisí jste pak mohli vidět, že před Michalem a vedle něj bylo plátno, na které se promítaly veškeré obrazce a jevy, jež braly dech.

Rozhovor s Michalem

Co plánuje na finále?

Rozhovor:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.