Bikeři použili moderátorku Talentu jako živý cíl. Jakub Prachař řval hrůzou!

Moderátorka Česko Slovensko má talent, Lujza Garajová Schrameková, měla tentokrát na mále. Jako rukojmí si ji vzali bikeři, aby na ní předvedly pár triků. A šlo do tuhého. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního Talentu.

Česko Slovensko má talent v pátek 13. září ve 20.15 na Primě

TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE V ARCHIVU iPrima.cz

Moderátor David Gránský málem zůstal bez kolegyně! Za absenci Lujzy mohl jeden povedený trik českých bikerů, kteří se rozhodli ukázat svoje freestyle umění na prknech pořadu Česko Slovensko má talent. Lujza byla jen pomůckou k tomu, aby cykloartisti předvedli svoji přesnost. Trik vypadal ale poměrně nebezpečně. Ke konci videa dokonce uslyšíte vyjeknutí porotce Jana Prachaře. Oprávněně!

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu Česko Slovensko má talent:

Co dalšího uvidíte během třetího dílu Talentu? Máme pro vás upoutávku:

Kromě bikerských triků si rozhodně nenechte ujít, jak se dá zpívat po nedávné plastické operaci nosu, arogance některých soutěžících totiž nezná mezí.

Zpěváci mají letos opravdu více odvahy než talentu. Zachrání pěveckou čest některý z účastníků? Ale určitě dojme vás odvaha, vytrvalost a životní příběh mladé slečny, která tančí i na invalidním vozíku.

Česko Slovensko má talent v pátek 13. září ve 20.15 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.