Bikeři použili moderátorku Talentu jako živý cíl. Jakub Prachař řval hrůzou!

Moderátorka Česko Slovensko má talent, Lujza Garajová Schrameková, měla tentokrát na mále. Jako rukojmí si ji vzali bikeři, aby na ní předvedly pár triků. A šlo do tuhého. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního Talentu.

Česko Slovensko má talent v pátek 13. září ve 20.15 na Primě

TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE V ARCHIVU iPrima.cz

Moderátor David Gránský málem zůstal bez kolegyně! Za absenci Lujzy mohl jeden povedený trik českých bikerů, kteří se rozhodli ukázat svoje freestyle umění na prknech pořadu Česko Slovensko má talent. Lujza byla jen pomůckou k tomu, aby cykloartisti předvedli svoji přesnost. Trik vypadal ale poměrně nebezpečně. Ke konci videa dokonce uslyšíte vyjeknutí porotce Jana Prachaře. Oprávněně!

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu Česko Slovensko má talent:

Co dalšího uvidíte během třetího dílu Talentu? Máme pro vás upoutávku:

Kromě bikerských triků si rozhodně nenechte ujít, jak se dá zpívat po nedávné plastické operaci nosu, arogance některých soutěžících totiž nezná mezí.

Zpěváci mají letos opravdu více odvahy než talentu. Zachrání pěveckou čest některý z účastníků? Ale určitě dojme vás odvaha, vytrvalost a životní příběh mladé slečny, která tančí i na invalidním vozíku.

Česko Slovensko má talent v pátek 13. září ve 20.15 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.