Celebrity

18. listopadu 2021 05:30

Žaneta Dernerová

Český Simon Cowell? Nejobávanějším porotcem talentové soutěže je producent Jaro Slávik

VLOGY Mariany: Který z porotců je pro soutěžící největším strašákem?

Stejně jako v zahraničí patří k obávaným porotcům například producent Simon Cowell, který proslul svými ostrými kritikami a drsným hodnocením, i česká talentová show má v porotě největšího strašáka všech soutěžících. Není jím nikdo jiný než taktéž hudební producent Jaro Slávik.

Sedmačtyřicetiletý Jaro je za nejpřísnějšího porotce, který se s účinkujícími moc nemaže, považován v podstatě od počátku soutěže. I v letošním ročníku Česko Slovensko má talent svou pozici tvrdého kritika obhájil. Obavy z jeho hodnocení má drtivá většina soutěžících.

„Jaro Slávika,“ zní jednoznačně od mnoha z nich, když se jich Mariana Prachařová ptá, koho se bojí nejvíce. „Asi nejdrsnější bude Jaro,“ předpovídá rovněž charismatický muž v košili s kytarou. A není jediný. „Já jsem se v životě velmi bál jiných věcí, ale asi mám trochu strach z Jara,“ přiznává dlouhovlasý muž, jehož láskou je death metal.

Jaro Slávik je nejobávanějším z porotců

„Já se porotců nebojím, já se těším na jejich názor,“ tvrdí usměvavá soutěžící, které dává za pravdu i její kamarádka. „Taky se nebojím. Ale těšíme se asi hlavně na Jara, který je nejvíc kritický,“ padne i tak jméno slovenského producenta.

Jsou ale i tací, kteří mají pro strach uděláno. „Já je nemám za nepřítele, já se úplně nebojím nikoho z nich,“ říká například sympatický mladík. „Nebojím se nikoho,“ přidává se k němu kadeřnice Mária, která si stejně neohroženě odnese za svůj výkon Zlatého Pátroviče.

Snad nejpřekvapivější odpověď ale Mariana dostane od rytíře v brnění. „Abych byl upřímnej, tak já vůbec nevím, kdo tady v porotě je,“ lehce šokuje. „A je mi to úplně jedno,“ dodává s tím, že si hodlá své vystoupení s kruhem, kterému přezdívá Boženka, především užít.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.