Celebrity

26. listopadu 2021 05:35

Žaneta Dernerová

Legendární Pátrovič je zpět! Čím šokuje v talentové soutěži tentokrát?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (13) - upoutávka

Jestliže je player talentové show Miško jejím nepsaným maskotem, pak tento muž je její absolutní legendou. Svou účast ještě nevynechal jedinou řadu a ani tento rok nezklamal. Slavná stálice Jozef Pátrovič přišel už podeváté zkusit své štěstí. Jakou píseň zazpívá tentokrát a čím porotu odrovná? Podívejte se v exkluzivní ukázce.

Žádný jiný soutěžící se nedočká tak ohromujícího potlesku už při příchodu na pódium jako on. Publikum mu dokonce vzdává hold vestoje. Rozzáří se ale i porotci a on mává jako profesionální celebrita. Jozef Pátrovič se i přes svůj pokročilý věk a řádění covidu nezalekl a opět se dostavil. Sám ale přiznává, že vzhledem k aktuální pandemické situaci se mu zrovna nechtělo.

Jozefa Pátroviče přiměl k účasti jeho manažer

„Navlékli mě na to, já už jsem nechtěl jít,“ přizná hned v úvodu překvapenému porotci Jakubu Prachařovi. „Ale můj manažer ze Žiliny mi řekl: ‚No musíme tam jít, taková smutná doba, musíme ty lidi nějak rozveselit,‘ tak jsem na to přistoupil,“ vypráví Pátrovič, který letos slaví životní jubileum. Ač se to nezdá, protože tento pán vypadá stále stejně a i Jakub Prachař podotýká, že by rád vlastnil takový stroj času jako on, patří fenomenální Pátrovič už do klubu osmdesátníků.

S manažerem Dominikem se potkali náhodou. Jakmile Jozef zjistil, že má zkušenosti s manažerováním, neváhal ho požádat, zda by s ním nespolupracoval. Takto spolu fungují již čtyři roky! „Je dochvilný, je to dobrý klient,“ pochvaluje si Dominik, ačkoliv připouští, že i tak je to s ním občas těžké.

Stálá trojice Jaro Slávik, Jakub Prachař a Jozef Pátrovič

Ikonický Pátrovič, po němž je díky jeho nezdolné vytrvalosti a samolibému přesvědčení o svých uměleckých kvalitách pojmenováno i ocenění Zlatý Pátrovič, které Jakub Prachař tak rád předává stejně smýšlejícím soutěžícím, se v talentové show objevuje od první řady společně s Jakubem a Jarem Slávikem. „Je to neskutečný moment, protože jsme tady už jenom tři. Tři, kteří jsme tu před kamerou opravdu od začátku,“ je až dojatý Prachař.

„Jste moje životní kotva,“ vyznává se dál Jakub s tím, že ač už několikrát tvrdil, že má problémy jak s krátkodobou, tak dlouhodobou pamětí, na Jozefa nezapomene nikdy. Ten mu na oplátku slíbí, že pokud se bude těšit dobrému zdraví a uskuteční se i desátý ročník soutěže, opět dorazí.

Pátrovič navíc porotě téměř vyrazí dech svým jednáním. Poprvé za celé roky jsou naprosto šokováni jeho chováním. Ale pozitivně! Nezapomeňte se dívat v show Česko Slovensko má talent v pátek od 20:15 na Primě, čím je Jozef Pátrovič odzbrojil a za co ho budou chválit.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.