TOP 18 – Připomeňte si všechny semifinalisty ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013

Kompletní přehled osmnáctky soutěžících, které jste vy a hvězdná porota poslali do semifinále. První živý přímý přenos uvidíte už v neděli 24. 11. od 20.15 na Primě.

Devět semifinalistů jste vybrali vy, televizní diváci, a další devítku v minulém díle doplnila naše porota ve složení Lucie Bílá, Leoš Mareš a Jaro Slávik.

Podívejte se ještě jednou na vystoupení všech 18 talentovaných, kteří se líbili nejvíc a zároveň měli nejvíce štěstí.

Jak se jim povede v semifinále? Co si pro nás připraví? Budou ještě lepší, než při svém prvním vystoupení v brněnském divadle?

Kdo by měl podle vás postoupit do finále a koho tipujete na vítěze letošního ročníku?

Udělejte si v tom jasno díky našemu přehledu:

V prvním díle nabitém talenty nakonec díky diváckým hlasům postoupila dívčí skupina Forsomeone. Ta nejprve v naší show vystupovala pod názvem Foursome, ale kvůli erotickému významu tohoto názvu se kapela později přejmenovala na Forsomeone.

Po druhém díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT jste poslali do semifinále tanečníka. Postoupil Miroslav Bruise Žilka. Podívejte se, jak porotu nadchnul i se zraněnou nohou:

Ve třetím díle všechny naprosto ohromil Miroslav Sýkora. Muž, který po traumatickém zážitku z dětství trpí vadou řeči, porotu i diváky odzbrojil svým skvělým operním zpěvem. Podívejte se:

A ze třetího dílu díky porotě postoupila i pole dance tanečnice Lucie Šimková. Podívejte se, jak jí to při tanci u tyče slušelo:

Vítězství po čtvrtém díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 patřilo díky diváckým esemeskám výtvarníkovi, který si říká Malej Dejv. Podívejte se, co v divadle předvedl:

Ze čtvrtého dílu zařadila porota také tanečně světelnou show v podání uskupení Moving Lights. Podívejte se na vystoupení, z něhož oči přecházejí :)

V pátém díle bodovala u diváků nejvíce zpěvačka Lucie Dobrovodská. Kromě uhrančivého hlasu má i zajímavý příběh. Její tatínek byl totiž indián, který se – jak sama říká – prohnal českou roklinou ve svém dostavníku. Podívejte se na její vystoupení:

Také laskavý písničkář Pavel Helan se z pátého dílu díky porotě nakonec dostal do semifinále. Podívejte se na jeho písničku o iPhonu, kterou porotu i diváky nadchnul:

A z toho dílu díky porotě do finále postoupil také zástupce kouzel a magie Magic Alex & Team. Podívejte se na jejich číslo plné pyrotechnických efektů:

I v následujícím díle naší talentové show patřilo vítězství sólové zpěvačce. Tentokrát se divákům nejvíce líbila Eliška Lüftnerová z Ústí nad Labem. Podívejte se, jak krásně zazpívala šanson:

V semifinále se objeví i taneční skupina The Boyz. Kluci porotu zaujali nejen svým tancem, ale i vyrýsovanými těly. Podívejte se:

O týden později zvítězil Lubomír Kábrt, který předváděl tzv. baton twirling. Že nevíte, co to je? Podívejte se na jeho vystoupení:

Další tanečníci, tedy spíše tanečnice a trochu i zpěvačky z Magic Free Group Brno byly v sedmém díle tak odvážné a šikovné, že to porota ocenila posláním do semifinále. Podívejte se na jejich vystoupení i hodnocení poroty:

Osmému dílu vévodili tanečníci. Skupina Tumar KR z Kazachstánu je tvořena žáky vítěze druhé série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Ataie Omurzakova. Podívejte se na jejich show, která jim zajistila postup dál:

Z tohoto dílu díky porotě postoupila také zpívající dvojčata Peter a Tomáš Szabó, z nichž jeden zaujal i příběhem o dívce, kterou miluje, i když ji ještě nikdy neviděl a znají se jen přes Skype. Setká se s ní někdy?

A po líté slovní přestřelce mezi Lucií Bílou a Leošem Marešem nakonec porota vybrala také zástupce stand-up comedy Jakuba Gulíka. Lucii Bílou sice svými poznámkami na ženské pohlaví a občasnými vulgarismy tento pán nepřesvědčil, Leoš Mareš si však myslí, že se Jakub do příště těchto nedostatků vystříhá a zažijeme tak hodně humornou chvilku. Podívejte se, jak to Jakubovi šlo v základním kole:

V devátém díle se vám nejvíce líbil bubeník Mika Ronos. Podívejte, s jakou energií a přesností umí mlátit do bicích:

A ještě jednou uvidíme i Alenu Smolíkovou a fenku Jerry, která skvěle chytá létající talíř neboli frisbee. Podívejte se!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.