Celebrity

29. listopadu 2021 05:55

Žaneta Dernerová

Trio z Krumlova rozparádilo nejen Jasminu Alagič. Tahle písnička vám nepůjde z hlavy

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (14) - upoutávka

Záplavu dobré nálady a neskutečné energie, kdy se vám bude chtít vstát ze židle a tancovat. Právě to přinese do talentové soutěže pěvecké trio z Českého Krumlova, které nenechá v klidu nikoho. Nejvíc to s nimi ale rozjede moderátorka Jasmina Alagič. Podívejte se na extra ukázku.

Krumlov Boys budou v talentové show kromě zpěvu hrát i na klávesy a jejich originální trička vám budou název tohoto sympatického tria neustále připomínat. Soutěžit přijeli s písní Ona l‘úbi pomaranče, která se vám vryje pod kůži. „Jsme natěšený, abychom porotě ukázali, jak to máme dobře nacvičené,“ mluví i za oba dospívající mladíky jejich strýc Robert.

„Klid, nemějte trému, v pohodě,“ uklidňuje je v zákulisí šestatřicetiletý Robert, který je zároveň manažerem celého uskupení. S vystupováním má bohaté zkušenosti. Už v roce 2018 se zúčastnil show Česko Slovensko má talent, mimo toho se svými svěřenci jezdí i na další celostátní soutěže ve zpívání a tancování.

Vizáž Roberta, který „krumlovské“ tričko doplnil o sluneční brýle a zlatý řetěz kolem krku, ihned upoutá pozornost obou moderátorů. „To zabil,“ komentuje to David Gránský a naráží tak na manžela jeho kolegyně Jasminy Alagič, slavného Rytmuse, který proslul touto hláškou a je ikonou nejen co se hudby a rappu týče, ale i stylem oblékání.

Jasmina Alagič to s Krumlov Boys pořádně rozjede

Právě Jasmina v sobě nezapře svůj temperament a balkánské kořeny a s Davidem to rozjedou v zákulisí už během prvních tónů chytlavé písničky. Za chviličku se k nim ale přidávají i porotci, kteří jsou očividně stejně rozjetí a na židlích to s nimi jen šije. Trio Krumlov Boys ale jako zkušení profíci roztleskají nejen je, nýbrž i celý sál bratislavské Incheba Expo arény.

Za svůj výkon i nálož pozitivní energie sklidí obrovský potlesk. Nejmladšího člena skupiny, třináctiletého Honzu, dokonce porotkyně Marta Jandová přirovná ke světové hudební modle. „Honzo, ty máš nejlepší hlas. Fakt skvěle zpíváš. Takovej Michael Jackson Českého Krumlova,“ hodnotí krásná zpěvačka.

To slovenskou herečku Dianu Mórovou zaujal úsměvný detail, že takto mladý puberťák zpívá „keď jej nalejem šampaňa, tancuje do bieleho rána“. I když se představení líbilo všem a nenechalo v klidu snad nikoho, nejvíc krumlovské trio rozparádilo Jasminu Alagič, která tuto písničku očividně zbožňuje. Sami se podívejte v archivu na iPrima.cz, jak je po hodnocení poroty v zákulisí přivítala za neustálého zpívání a poskakování.

Talentová soutěž se pomalu blíží do svého finále. Již v příštím díle proběhne takzvaný Velký třesk a dozvíme se, koho porota vybere do napínavého semifinále. Nezapomeňte proto na Primě sledovat v pátek od 20:15 Česko Slovensko má talent. Jen vy rozhodnete, kdo další se popere o vítězství v deváté řadě této show.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.