Celebrity

5. května 2022 16:00

Karolína Oehmová

Dalibor Janda vyhrál boj se smrtí. Popsal, jak se cítí nyní

Dalibor Janda v zábavné show Inkognito

Zpěvák Dalibor Janda nedávno doslova bojoval o život, když se mu z nenadání ucpala tepna. Jak je na tom se zdravím nyní a dočkají se fanoušci koncertu, který se tak dlouho odkládá?

Je jedním z mála, který vždy toužil být zpěvákem. Dalibora Jandu neodradil ani pohlavek od paní učitelky, která si výdělečnou činnost představovala úplně jinak. „Když jsem byl malý, tak jsem chtěl být zpěvákem. Ale zajímal jsem se o astrologii, tak jsem měl dětský sen, být astronautem,“ vzpomíná Janda, kterého to také táhlo k historii. Ostatně, to mu zůstalo do teď.

Kvůli covidu musel čtyřikrát odložit koncert

Spousta zpěváků nyní dohání resty u fanoušků a pořádají koncerty, které jim covid překazil. Dalibor Janda dva roky zpět slavil neuvěřitelných 40 let na scéně. Koncert, který právě ty dva roky čeká, až covid pomine, je v plánu nyní v květnu. „Doufám, že koncert už bude, máme ho odložený už počtvrté. Každopádně všechny zvu,“ vzkazuje optimisticky všem fanouškům zpěvák, kterého můžete vidět také jako hosta čtvrtečního pořadu Inkognito.

Vyhrál boj se smrtí

Možná i právě kvůli svým příznivcům na sobě zpěvák tak maká. Nedávno doslova vyhrál boj se smrtí a tak se nyní snaží udržovat v kondici. „Diagnostikovali mi stresový cholesterol. To mě málem zabilo. Vůbec jsem netušil, že něco takového může existovat. Teď se cítím celkem dobře. Obden šlapu na kole zhruba dvanáct kilometrů na takovou tu zátěž do mírného kopečku. Samozřejmě roky přibývají a člověk si musí držet fyzičku, protože to cítím kolikrát i na těch koncertech,“ říká Dalibor Janda.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.