Celebrity

13. července 2023 16:29

Marie Makovská

Dcera Nadi Urbánkové se těší z žádosti o ruku. Září stejně jako její nový prsten

Jana Fabiánová v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS

Zpěvačka a herečka Jana Fabiánová (44) si prošla nelehkým obdobím. Po nešťastných událostech včetně úmrtí její maminky, známé zpěvačky Nadi Urbánkové (†83), se na ni usmálo štěstí a významně se podepsalo na její tváři. S úsměvem a nadšením sdílela radostnou novinu na svých sociálních sítích.

„Petr mě dnes požádal o ruku na jednom z nejkrásnějších míst u nás… Na rozhledně Jiráskovy chaty. Byli jsme tam sami, svítilo slunce, bylo bezvětří a k tomu absolutně nádherný výhled. Miluju Tě lásko, děkuju, že jsi, a děkuju, že jsme se konečně našli,“ oznámila Jana Fabiánová novinku na svých sociálních sítích. Na fotce se kromě partnera pochlubila také prstenem s kamínkem, který září stejně jako její šťastná tvář.

Podnikatel Petr Baťha a zpěvačka Jana Fabiánová tvoří pár od loňského ledna. Jen krátce před začátkem tohoto vztahu se měla zpěvačka vdávat za kytaristu Dina Bose, ale z toho sešlo. Kromě toho řešila nelehké období kvůli skandálu s psychiatrem Janem Cimickým (75), byla totiž úplně první ženou, která se veřejně ozvala a upozornila na sexuální násilí, kterého se měl dopouštět nejen na ní, ale i na dalších ženách. Lékař nyní čelí několika obviněním ze znásilnění.

Následovala další nešťastná událost, a sice smrt Nadi Urbánkové, o které Jana Fabiánová informovala na svých sociálních sítích, stejně jako o pohřbu, a po celé toto těžké období jí byl partner Petr oporou.

Snad se tedy konečně Janě Fabiánové blýská na lepší časy a bude si brzy užívat svatebních příprav.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.