Celebrity

11. dubna 2024 15:22

David Laštovka

Chvátal za Denisou, proto zemřel, popsal Šuralův turecký přítel. Šuralová ukončila toxický vztah

Vdově po zesnulém fotbalistovi Josefu Šuralovi zkrachoval vztah s podnikatelem Tomášem Horáčkem, s kterým začala randit pouhé tři měsíce po tragické smrti svého manžela. K rozchodu se odhodlávala několik měsíců. Redakce Prima Ženy mluvila s mužem, který byl fotbalistovi blízkým přítelem.

Josef Šural, fotbalový reprezentant, považoval Denisu za svoji životní lásku a snil s ní o velké rodině. Po roce známosti se jim narodila dcera Vanessa Alex, o dva roky později se vzali. Pouhé tři měsíce před jeho tragickou smrtí přišla na svět jejich druhá dcera, která dostala jméno Melissa Denisa.

Šuralův život vyhasl při tragické dopravní nehodě během jeho angažmá v Turecku. Po zápase ve městě Kayseri nechtěl čekat do dalšího dne na letecký spoj, a tak si s několika dalšími cizinci z týmu domluvili, že si pronajmou privátní dopravu mikrobusem, aby byli doma dříve. Čekala je zhruba 570 kilometrů dlouhá cesta.

Josef Šural chvátal za rodinou

Pouhých pět kilometrů před cílem vůz havaroval. Josef, který nebyl připoután, následkem nárazu vyletěl z auta ven. Fotbalista utrpěl těžká zranění, kterým po převozu do nemocnice podlehl. Bylo mu pouhých 28 let. Ostatní pasažéři posádky utrpěli pouze lehčí zranění.

„Chvátal za svou milovanou rodinou, a to se mu bohužel stalo osudným,“ uvedl pro web Prima Ženy turecký obchodník Yocko, který se s Josefem během jeho angažmá spřátelil.

Vdova Denisa, kterou na pohřbu museli podpírat, se poté ze smutku vypsala na své sociální síti. „Navždy si tě budu pamatovat jako milujícího manžela, tátu, syna i kamaráda. Nikdy jsi nebyl křivý ani podlý a vždy jsi se snažil být fér. Jsi nejlepší táta na světě, protože vím, že nás teď hlídáš tam někde zeshora,“ napsala tehdy zdrcená Denisa. Snad celý národ tehdy s truchlící vdovou soucítil.

S Šuralovými rodiči příliš dobře nevycházela

O pouhé tři měsíce později však Denisa mnohé zaskočila tím, že přišla do jiného stavu s podnikatelem Tomášem Horáčkem. Ze vztahu vzešel syn Tomáš.

Na Denisu se za uspěchaný vztah valila vlna kritika a čelila nenávistným vzkazům. Napjaté vztahy panovaly také mezi ní a Josefovými rodiči, kterým vadilo, že jim zabraňuje stýkat se s vnoučaty. Až když ji tchýně s tchánem pohrozili soudy, umožnila jim se s nimi vídat.

S podnikatelem Horáčkem se seznámila přes děti

Tomáš Horáček, který měl v minulosti několik románků i se slavnými modelkami, v té době poskytl deníku Blesk rozhovor. V něm prozradil, že s Denisou se seznámili v pražské Stromovce a netušil, že je vdovou po Josefu Šuralovi, kterého prý podle svých slov neznal, neboť fotbal nikdy nesledoval.

„Postupem času jsme začali podnikat výlety s dětmi. Deniska má stejně starou dceru Vannesku jako já syna Sebastiana. Velký dojem na mě udělalo to, že si obě děti extrémně rozuměly a rozumějí si do teď. Je pravda, že jsme to vzali dost rychle. Je těžké to soudit, ale je pravdou, že Denisa celou situaci, to, co se stalo, úplně vytěsnila. Poradili jí to rodiče, zajistili ji dohled psychologů a jí se podařilo z velké části vytěsnit to, co se stalo,“ uvedl v rozhovoru Horáček.

Jak nyní informoval expres.cz jeho vztah s Denisou je také minulostí. Šuralová od podnikatele odešla. „Jejich vztah byl toxický a k tomuto kroku se Denisa dlouhé roky odhodlávala. Věděla, že s takovým člověkem prostě žít nechce, ale měla strach. Až nyní našla odvahu to udělat,“ sdělila pod zárukou anonymity kamarádka Denisy Šuralové.

Podívejte se také na rozhovor s Tomášem Řepkou:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.