Prima maminka

29. listopadu 2018 06:05

Anna Kopečková

Užijte si sladký Advent: Soutěž o 4 adventní kalendáře

Vánoce klepou na dveře! Užijte si Advent a zpříjemněte dětem toto období plné napjatého očekávání adventním kalendářem HARIBO, který je plný ovocných želatinových překvapení. Potěší malé i dospělé milovníky sladkého.

Zkraťte malým nedočkavcům čekání na nejoblíbenější svátky v roce! Soutěžte s námi a vyhrajte jeden ze čtyř adventních kalendářů HARIBO. Za dvaceti čtyřmi jeho okýnky čekají mini balení oblíbených zlatých medvídků Goldbären, Phantasia, Tropifrutti, nejrůznější druhy karamel MAOAM, ovocný šnek a balíčky se speciálními vánočními edicemi. Nechybí ani ovocný želatinový sob, vánoční stromeček nebo mikulášská punčocha. HARIBO, výrobce gumového želé, je na trhu již dlouhých 98 let a za tu dobu si tyto bonbony oblíbily generace dětí i dospělých. Dopřejte svým dětem každý den malé sladké překvapení a užijte si Advent plný ovocných chutí.

TIP: Pokud se chystáte na adventní výlet, nezapomeňte na malá balení ovocných bonbonů z vánoční edice Merry Christmas Minis. Vejdou se do každé kapsy!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a adventní kalendář HARIBO může být váš. Nápovědu naleznete na www.haribo.cz.

Soutěžit můžete pomocí webového formuláře přímo ZDE!

Herní řád najdete zde.

Soutěž byla ukončena. Výherci:

Gábina Hošková, Skryje

Soňa Hálová, Praha

Zuzana Línková, Praha

Petra Sekerková, Praha

Sdílejte článek
Štítky soutěž advent

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.