Celebrity

23. července 2022 06:00

Vanesa Havlíková

Dětská herečka Valentýna Bečková o touze vidět Ježíška: Klidně bych za to i zaplatila

Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka (27) - Valentýna Bečková o honorářích a touze vidět Ježíška

Valentýna Bečková je teprve osmiletá herečka, která září již v několika českých filmech. Během letního rozhovoru s Honzou Dědkem prozradila, co se děje s honorářem, který si z filmů vydělá a co by dala za to, aby spatřila Ježíška.

Dětská herečka Valentýna Bečková aktuálně střídá jednu roli za druhou a zahlédnout jste ji mohli už v několika českých komediích. V pouhých osmi letech má už řadu fanoušků a vypadá to, že má našlápnuto k velmi slibné herecké kariéře.

Honoráře schovává maminka

Valentýně Bečkové je teprve osm let a už v takto nízkém věku vydělává vlastní peníze, o které se jí stará maminka.

„Honoráře mi mamka schovává do dospělosti. Až si budu shánět byt nebo něco takového, abych to využila. Hračky si za ně nekupuji. Mám jich spoustu, ale od rodičů a velké dárky si musím přát od Ježíška,“ vysvětlila malá herečka v Pohádkových 7 pádech Honzy Dědka, s níž přes léto pořádá tour po českých českých hradech a zámcích a vy je můžete sledovat každé úterý na Primě.

Touha vidět Ježíška

Modrooká blondýnka, která si zahrála první menší roli v komedii Ženy v běhu by si moc přála vidět Ježíška a neváhala by za to ani zaplatit.

„Klidně bych zaplatila za to, abych mohla vidět Ježíška. Je to moje velké přání. Nevím, kolik bych za to dala. Kdyby Ježíšek nabídl, že by za zaplacení přišel, asi bych to nejdřív musela probrat s rodiči, za jakou cenu. Navrhovala bych asi deset tisíc,“ zauvažovala v zábavném rozhovoru s Honzou Dědkem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.