Diety a hubnutí

21. července 2016 04:45

Martina Čerňanská

3 nečekané triky na hubnutí, které opravdu fungují

3 nečekané triky na hubnutí, které opravdu fungují

Máme pro vás tři triky, díky kterým zhubnete, aniž byste museli cvičit nebo držet dietu. A co je ještě lepší – jsou tak jednoduché, že byste to ani nečekali.

Před cvičením vypijte šálek kávy

Studie prokázaly, že konzumace jednoho šálku kávy, bez cukru a mléka hodinu před cvičením vám pomůže spálit až o 15 % více kalorií.

Nakupujte chytře

Většina supermarketů je organizována tak, že čerstvé potraviny, ovoce a zelenina, maso a mléčné produkty jsou všechny vystavené po obvodu obchodu. Zkuste proto jít pouze podél zdí a postupně se dostat k pokladně. Vynecháte tak regály se sladkostmi a jinými nezdravými lákadly. Nejenže nebudete mlsat, ale ještě ušetříte.

Jídlo si dávejte na malý talíř

Výzkumy jasně dokázaly, že pokud servírujete jídlo na velké talíře, sníte toho víc. Jednoduchým způsobem, jak tomuto zabránit, je používat menší talíře – např. na salát.Klasická porce na něm bude vypadat jako hora jídla a logicky nebudete toužit po dalším nášupu.

Sdílejte článek
Štítky jídlo hubnutí talíř

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.