zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

6 letních drinků, po kterých nepřiberete ani gram

1/6: Okurková limonáda
Okurková limonáda

Salátovou okurku zbavte slupky, půlku nastrouhejte na jemném struhadle a nakrájejte si také pár koleček bokem. Nastrouhanou okurku zalijte litrem vody, klidně i perlivé, nechte asi půl hodiny v lednici, přeceďte přes jemné síto a limonádu doslaďte několika kapkami tekuté stévie. Do hotového osvěžení vhoďte několik koleček okurky pro ozdobu, můžete přidat i citron a čerstvou mátu. Pokud si budete chtít vyhrát, vykrojte z okurkových koleček pomocí vánočních vykrajovátek různé tvary.

2/6: Citronáda
Citronáda

Nejjednodušší letní osvěžení získáte, když vymačkáte do litru vody šťávu z půlky citronu, druhou polovinu dobře omyjete, nakrájíte na kolečka a vhodíte dovnitř. Přidejte led a citronádu doslaďte podle svého - medem, třtinovým cukrem nebo opět stévií.

3/6: Jahody s mátou
Jahody s mátou

Natrhejte lístečky čerstvé máty, omyjte je a zalijte ve džbánku vodou. Jahody nakrájejte na poloviny, aby se z nich uvolnila šťáva a vhoďte je do džbánku k mátě. Ovoce vodu jemně osladí, takže nebude nutné přidávat žádný cukr, a máta jí dodá svěží nádech.

 

Místo máty můžete pro změnu vyzkoušet třeba meduňku nebo bazalku, případně přidat i pár plátků citronu nebo okurky.

4/6: Zázvorová limonáda
Zázvorová limonáda

Připravte si horký zázvorový čas s medem (nebo stévií) a citronem: nastrouhaný nebo nakrájený čerstvý zázvor přelijte vroucí vodou a nechte chvilku vylouhovat, přidejte citron, med nebo stévii a počkejte, dokud čaj nevychladne. Pak přihoďte kostky ledu, tenké plátky zázvoru a citronu na ozdobu, zapíchněte brčko a usrkávejte velmi zdravý a přitom osvěžující drink.

5/6: Melounové osvěžení
Melounové osvěžení

Nakrájejte na kousky vodní i žlutý meloun, přelijte je perlivou vychlazenou minerálkou a je hotovo. K nápoji si vezměte na pomoc dlouhou lžičku - s ní se vám budou kousky melounu lépe lovit a jíst.

6/6: Ledová káva
Ledová káva

Čekat, než obyčejná káva zchladne, je zdlouhavé. Přelijte proto rozpustnou kávu rovnou studenou vodou. Překvapivě se rozpustí stejně dobře, jako v horké. Oslaďte ji tím, co máte rádi (a je to zároveň zdravé), přimíchejte mléko i led a ledová kávička je na světě.

Můžete zkusit připravit si kávu i z ledových kávových kostek – uvařte silnou kávu a po vychladnutí ji rozlijte do tvořítek na led a nechte zmrazit. Kostky stačí zalít mlékem nebo jen vodou a nápoj podle chuti zdravě přisladit.

 

Zdroj: Fithall.cz

fithall banner nový 3 Foto:

 

 

 

 

reklama