zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

6 zaručených triků, jak vypadat štíhleji, ještě než po Vánocích doopravdy zhubnete
Autor: istock.com 6 zaručených triků, jak vypadat štíhleji, ještě než po Vánocích doopravdy zhubnete

6 zaručených triků, jak vypadat štíhleji, ještě než po Vánocích doopravdy zhubnete

cernanm , Vydáno: 04.01.2018
Svátky si vybraly svou daň. Cukroví, salát a chlebíčky jste si zkrátka neodepřela, žijeme jen jednou. Jenže teď stojíte před zrcadlem a při pohledu na svá “madla lásky” hořce litujete. Zachovejte klid, poradíme vám, jak vánoční kila nejlépe zamaskovat.

reklama

Už se stalo, dopřála jste si a užila si to. A přibrala jste. Buďte v klidu, určitě nejste jediná na světě. Než si naordinujete pořádný detox a pokusíte se dostat žaludek i džíny do přijatelné velikosti, poradíme vám několik starých dobrých fíglů, jak těch pár povánočních kil zamaskovat, aniž by utrpělo vaše ego, pověst nebo úspory za nový šatník.

Naštěstí máme černou!

Jak zhubnout, víte, ale než se dostanete na “své”, je potřeba trochu čarovat se šatníkem a optikou a faldíky zamaskovat. Naštěstí máme černou! Opravdu zeštíhluje, prodlužuje a je vždycky sexy. Nechcete ale vypadat jako sicilská vdova! Pokud si naordinujete černou od hlavy k patě, volte sofistikovaně střídmé linie, které doladíte šperkem nebo jiným “wow” efektem.

Vysekejte lícní kosti

Z toho množství bílého cukru, mouky a alkoholu, které jste během svátků spořádala, se vám možná obličej slil v opuchlý lívaneček, ale to se spraví, žádný strach! Do té doby vsaďte na contouring, který vám pomůže získat zpět krásné lícní kosti a pevnou bradu. Dobře použitý bronzer pod lícemi vám ubere klidně pár kilo! Obličej prozařte rozjasňovačem pod očima a na čele, naopak tmavší tóny použijte na okrajích tváře a všude tam, kde potřebujete “zhubnout”. Dejte pozor, aby kontury byly přirozeně stínované a přechody plynulé.

Vyrobte si štíhlý pas

Už jste slyšela o korzetu? Ne, to není vtip, pokud chcete štíhlý pas, jděte do toho. Samozřejmě nemáme na mysli viktoriánská mučidla žen, ale současné moderní korzety, na které přísahá i Kim Kardashian. Schovají vystouplé bříško i faldíky na zádech a navíc vám nedovolí další opulentní hodování.

Hladká silueta

Chvála bohu za spandex! Elastická stahovací “druhá kůže” vám pomůže zbavit se nejistoty i vlnobití špíčků pod šaty. Muži totiž vůbec neřeší, zda nosíte velikost 36 nebo 44, zajímá je souměrnost postavy a pěkná silueta. Jen si večer nezapomeňte “stahovačky” vyměnit za atraktivnější prádlo, ne všechna tajemství musí být odhalena…

Žádné plachty!

V době zvýšené oplácanosti máme tendenci halit se do neforemných stanů a nosit vytahané svetry až po kolena. Oversize je sice stále docela trendy, ale všechno má své meze. Pokud se budete pořád halit do stanu, budete vypadat daleko objemněji než v normálním oblečení. Pokud stále obléknete většinu svého šatníku a máte jen pár kilo navrch, tak se na nějaké velké maskování prostě vykašlete. Jen byste upozornila, že se cítíte tlustě. Za pár týdnů kila shodíte a do té doby zdůrazněte svou ženskost, třeba pěknými šaty s páskem. Ukažte, co je na vás krásného a sexy.

Nemluvte o sobě zle

“Jsem po Vánocích jak čuně.” “Do ničeho se teď nevejdu.” “Hrozně jsem o svátcích přibrala.” To jsou zakázané věty ve vašem slovníku. My, ženy, máme neuvěřitelnou potřebu na své nedostatky ještě upozorňovat, kdyby si někdo třeba nevšiml. A věřte, že je spousta těch, kteří vašich pár kilo navíc nejenže neřeší, ale ani nezaznamenají. Nějaké výkyvy váhy máme po Vánocích skoro všichni, a pokud jste nepřibrala rovnou deset, patnáct kilo, většinou si nikdo ničeho ani nevšimne. Jde spíše o váš vnitřní diskomfort, který brzy napravíte. Není třeba na to upozorňovat a shazovat se.

Mohlo by vás také zajímat z oblasti diet a cvičení:

Berete často antibiotika? Používáte umělá sladidla? Vaříte z polotovarů? I to může být důvodem, proč nehubnete.

5 věcí, kvůli kterým tloustnete a nikdo vám to neřekl

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

12 žhavých trendů v životosprávě na rok 2018

Velký speciál: Zhubněte a dostaňte se do formy #1

Velký speciál: Zhubněte a dostaňte se do formy #1

autor: KU

Související témata: hubnutí , jak zhubnout , contouring , štíhlá linie , ploché bříško

reklama

Přečtěte si také